زندگی

آمار قابل توجه سریال “کلبه عمو پورنگ” در تلوبیون/ جزئیاتی از فصل جدید با اضافه شدن نادر سلیمانی

آمار قابل توجه سریال “کلبه عمو پورنگ” در تلوبیون/ جزئیاتی از فصل جدید با اضافه شدن نادر سلیمانی

مسلم آقاجانزاده تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی “کلبه عموپورنگ” شبکه دو سیما از فصل جدید با حضور بازیگران و ساختار و اتفاقات جدید خبر داد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، مجموعه تلویزیونی “کلبه عموپورنگ” به تهیه‌کنندگی مسلم آقاجانزاده و کارگردانی و نویسندگی برادران درویشعلی‌پور با پخش‌ قسمت‌های جدید برمی‌گردد.  محمدرضا داوود نژاد، رامین ناصرنصیر، فرهاد بشارتی، امیر سهیلی، سوسن پرور و آرش نوذری که با چهره‌های جدید و گریم‌های جالبی روی آنتن رفتند و دنیای جدیدی را پیش‌روی مخاطب قرار دادند. 

این مجموعه در قالب نمایشی و برخوردار از بخش‌ها و آیتم‌های متنوع و جذابی با رگه‌های طنز ایام نوروز و ماه رمضان از شبکه دو سیما پخش شد. قرار است تا ایام محرم و صفر روی آنتن باشد و این روزها خودش را مهیای اتفاقات جدید می‌کند. کاری که استقبال خوبی در فضای مجازی (تلوبیون) و تلویزیون داشت و با تغییر دکور و حضور بازیگران جدیدی مثل نادر سلیمانی و افشین سنگ‌چاپ دوباره به آنتن برخواهد گشت. 

یکی از اتفاقات جالبی که گروه “کلبه عمو پورنگ‌” در فضای تلوبیون ایجاد کرده‌اند مسابقه خوانندگی کلبه عموپورنگ با اشعار و موسیقی‌های خودِ این برنامه است. خبری که مسلم آقاجانزاده تهیه‌کننده سریال در اختیار خبرنگار تسنیم  قرار داد. او به این نکته اشاره کرد: به خاطر اینکه کودکان و نوجوانان ایرانی با آهنگ‌ها و اشعار اصیل آشنایی پیدا کنند این مسابقه و رقابت را ایجاد کردیم که در تلوبیون قابل دسترسی است. همه همّ و غمّ ما فاصله گرفتن کودکان، نوجوانان و نسل جدید از ابتذال در موسیقی است و اشعار خوبی که می‌توانند با این محتوا اخت بگیرند. 

او درباره طریقه شرکت در این مسابقه،‌گفت: در تلوبیون می‌توانند آهنگ را دانلود کنند، بعد از تمرین، بخوانند و از خودشان فیلم بگیرند و دوباره در همان فضای تلوبیون، آپلود کنند. 

آقاجانزاده همچنین به آمار و استقبال از این مجموعه در فضای تلوبیون اشاره کرد که بی‌نظیر است. 

جزئیات این آمار را شبکه دو سیما هم منتشر کرده که در ادامه آمده است:

در حالی که به زودی پخش قسمت‌های جدید «کلبه عمو پورنگ» با اضافه شدن چند بازیگر جدید آغاز خواهد شد، استقبال از قسمت‌های پخش شده ادامه دارد و این مجموعه با بیش از 12 میلیون بازدید در تلوبیون، نسبت به بسیاری از برنامه‌های پرطرفدار تلویزیون، مخاطبان بیشتری دارد.

مجموعه «کلبه عمو پورنگ» در بازه زمانی مشخصی جزو پربیننده های اپلیکیشن تلوبیون بوده و نسبت به بسیاری از برنامه‌های دیگر تلویزیون از مخاطب بیشتری برخوردار  است.

مشروح گزارش و گفت‌وگو با عوامل این مجموعه تلویزیونی را به زودی در تسنیم  بخوانید.

انتهای پیام/

منبع

آمار قابل توجه سریال “کلبه عمو پورنگ” در تلوبیون/ جزئیاتی از فصل جدید با اضافه شدن نادر سلیمانی
www.tasnimnews.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا