زندگی

اخبار مهم فرهنگ و هنر برنا

اخبار مهم فرهنگ و هنر برنا

اخبار مهم فرهنگ و هنر برنا امروز سه شنبه 11 خرداد ماه به شرح زیر است.

اخبار مهم فرهنگ و هنر برنا

زمان پخش فصل دوم سریال ملکه گدایان مشخص شد.

رئیس سازمان سینمایی معتقد است که ثبت جشنواره جهانی فیلم فجر در فهرست جشنواره‌های مورد تأیید فیاپف نشان داد که این جشنواره معتبر است و حرف‌هایی که درباره این جشنواره می‌زدند، بی مبنا بود.

چارلز بوکوفسکی شاعر و داستان نویس بزرگی است، در ایران نیز بسیار مورد اقبال خوانندگان جدی کتاب قرار گرفته است. «ساندویچ ژامبون» یکی از آثار این نویسنده است.

پِری اندرسون تاریخ‌نگار و جامعه‌شناس سیاسی اهل بریتانیا است که کتاب «معادلات و تناقضات آنتونیو گرامشی» از آثار او به حساب می‌آید.

یادداشت: مجتبی احمدی- دبیر سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا

حسن هدایت کارگردان فیلم‌های سینمایی «دلاوران کوچه دلگشا»، «گراند سینما» و «یک مرد، یک شهر» با ابراز نگرانی از افزایش تولید و ظهور بی رویه کارگردان و تهیه‌کننده در سینما تأکید کرد که برای نجات سینما در وضعیت فعلی می‌توانیم از تجربیات کشورهای دیگر استفاده کنیم.

سید غلامرضا موسوی تهیه‌کننده فیلم‌های سینمایی «قرمز»، «گل یخ» و «حوالی اتوبان» با اشاره به اینکه سینمای ایران به جشنواره‌ای معتبر احتیاج دارد تأکید کرد که ثبت جشنواره جهانی در فیاپف به نفع سینمای ایران است.

محمد آفریده تهیه‌کننده فیلم‌های سینمایی «دست انداز» و «یک خانواده محترم» با اشاره به اینکه ثبت جشنواره جهانی فجر در فیاپف اتفاقی مثبت است تأکید کرد که برای جهانی شدن چاره‌ای جز حضور مستمر و قدرتمند در همه عرصه‌های بین‌المللی نداریم.

سفیر مجارستان در حاشیه سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، سینمای اجتماعی ایران را شبیه به آثار سینمای اجتماعی مجارستان توصیف کرد.

برنامه “مجری” امشب ساعت ۲۱:15 با حضور محسن هاشمی و محمدصادق کوشکی دومین دوره ریاست جمهوری مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی را بررسی می کند.

از روز چهارشنبه 12 خرداد 1400 دو فیلم سینمایی جدید در صفحه اختصاصی «هنر و تجربه» در پلتفرم هاشور اکران آنلاین می‌شود.

فیلمبرداری فیلم سینمایی «اینان» به کارگردانی رهبر قنبری و تهیه‌کنندگی علی برادری در شهر مشهد آغاز شد.

محمدرضا گلزارستاره ی محبوب سینما در کنار بازیگری ، فعالیت هایی دارد که در فضای مجازی با بازخورد فراوان مواجه می شود.

امید جهان خواننده پاپ کشورمان در یک برنامه تلویزیونی خاطره ایی عجیب از مربی محبوب آبی ها پایتخت مطرح کرد که در فضای مجازی دست به دست شد.

روی آنتن زنده یک برنامه تلویزیونی رخ داد و با بازخورد های متفاوتی در فضای مجازی مواجه شد.

فردین خلعتبری،‌ فولکر شلوندورف و زینب آتاکان، در سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، در قالب برگزاری کارگاه مجازی تجربیات خود را با علاقه‌مندان به اشتراک می‌گذارند.

داریوش ارجمند چندی پیش مصاحبه ایی پر حاشیه داشت که با سر و صدای بسیاری مواجه شد حالا این مصاحبه باز خوردی جهانی داشته است.

ساترا با اشاره به درخواست ناجا برای توقف پخش سریال «می‌خواهم زنده بمانم» از اصلاحاتی حداقلی در داستان برای رایزنی در ادامه عرضه خبر داد.

منبع

اخبار مهم فرهنگ و هنر برنا
www.borna.news

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا