زندگی

انتخابات 1400

.

انتخابات 1400

گروه استان‌ها- بوشهری‌ها حضور حداکثری و پرشور در انتخابات 28 خرداد را عزت و اقتدارآفرین و مشارکت حداکثری را سبب خنثی شدن راهبرد‌های دشمن و معاندان نظام اسلامی می‌دانند.

انتخابات 1400

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، تا برگزاری انتخابات مهم و سرنوشت ساز 28 خرداد زمان کوتاهی باقیمانده است که در این راستا سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از جهات گوناگون مورد توجه ویژه قرار دارد.

شهروندان بوشهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با تأکید بر حضور حداکثری در انتخابات 28 خرداد اظهار داشتند: دشمنان نظام اسلامی از مدت‌ها قبل برای دلسرد کردن مردم برنامه‌ریزی ویژه‌ای کرده و این روزها که به انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم بر فعالیت‌های خود افزوده‌اند.

جوان بوشهری با اشاره به اینکه از هر گروه و جناح و حتی بدون وابستگی به احزاب خاصی باید در انتخابات شرکت کرد گفت: شوراهای اسلامی به عنوان دولت محلی در شهرها و روستاها نقش مهمی در تحقق مطالبات مردم دارند از این نظر باید در انتخاب افراد اصلح و شایسته تلاش شود.

مصاحبه کنندگان بوشهری تشکیل شورای کارآمد مردمی و تقویت دولت‌های محلی از دیگر اهمیت حضور در این عرصه مهم سیاسی اجتماعی برای انتخاب نمایندگان شوراهای اسلامی اعلام کردند.

انتهای پیام/190/ی

منبع

انتخابات 1400
www.tasnimnews.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا