زندگی

بیوگرافی مهرداد صدیقیان + تصاویر

بیوگرافی مهرداد صدیقیان + تصاویر

زندگینامه کامل “مهرداد صدیقیان” همراه با عکس های این بازیگر سینما و تلویزیون از کودکی تا امروز را همراه با فیلمشناسی مشاهده می کنید.

بیوگرافی مهرداد صدیقیان + تصاویر

به گزارش رصداقتصادی :  مهرداد صدیقیان متولد بهمن ماه 1367 در تهران است.

کودکی مهرداد صدیقیان

از کودکی کار تئاتر را به صورت غیر حرفه ای در مدرسه انجام می داده. اولین موفقیتش این بود که سرپرست یک گروه تئاتر در مدرسه شده و در مسابقات بین مدارس مقام اول را کسب کرده است.

مهرداد صدیقیان

مهرداد صدیقیان مطالعه زیادی درباره سینما دارد و به تنهایی و بدون هیچ پشتوانه ای وارد سینما شده است. ساعتها برای تست دادن پشت در دفاتر سینمایی معطل می مانده و در کل آدم سمجی است ! از فیلم های محبوب او سینما پارادیزو می باشد و از بازیگران محبوبش مارلون براندو و خسرو شکیبایی و کیت بلانت شت. اهل مصاحبه نیست.

مهرداد صدیقیان

وی که جوانی مستعد و باهوش در امر بازیگری است گوی سبقت را از هم سالان خود ربود و در تست فیلم عصر جمعه برگزیده شد و با یک بازی خوب شروع به فعالیت کرد.

بعد چند بار دادن تست بازیگری ، در سال 84 برای فیلم عصر جمعه مونا زندی تست می دهد و قبول می شود، ورودش به سینما آسان بوده و این را به حساب شانس خوبش می گذاردمهرداد صدیقیان بازیگر سینمای ایران فعالیت خود را با بازی در فیلم عصر جمعه مونا زندی آغاز کرد.

مهرداد صدیقیان و هانیه توسلی در فیلم عصر جمعه

اما بخت با او یار بود و بار دیگر توانست در میان ٣٠٠ نفر خودی نشان دهد و برای بازی در فیلم اتوبوس شب کیومرث پوراحمد انتخاب شد. اتوبوس شب که سکوی پرتابی برای وی محسوب می شد جایزه ی بازیگر نقش اول مرد جشن خانه ی سینما را در سال ١٣٨5 برای او به ارمغان آورد و او توانست استعداد و نبوغ خود را به همگان ثابت کند و نظر خیلی از بزرگان سینما را به خود جلب کند.

مهرداد صدیقیان و مرحوم شکیبایی در فیلم اتوبوس شب

بازی روان و قابل قبول او مقابل گلشیفته فراهانی در فیلم دیوار بار دیگر مورد توجه و استقبال قرار گرفت. آینده درخشانی که در انتظار اوست وی را به مارلون براندو ایران مبدل خواهد کرد .

مهرداد صدیقیان و گلشیفته فراهانی در فیلم دیوار

فیلم موج سوم به کارگردانی آرش سجادی حسینی و نویسندگی امیرعباس پیام ساخته سال 1387 است. این فیلم نسل اول انقلاب و نسل سوم انقلاب ایران را مورد قیاس قرار داده و دغدغه های هر یک از نسل ها را مورد بررسی قرار می دهد و… فیلم موج سوم در بیست و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر (1387) حضور داشته است.

مهرداد صدیقیان در فیلم موج سوم

منبع

بیوگرافی مهرداد صدیقیان + تصاویر
www.shomanews.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا