زندگی

شرایط برگزاری تجمعات انتخاباتی اعلام شد

شرایط برگزاری تجمعات انتخاباتی اعلام شد

رییسی با تاکید بر اینکه برپایی کاروان برای استقبال از کاندیدها و تجمع در فضای سربسته ممنوع است، گفت: برای تجمع‌های انتخاباتی در فضای باز باید به ازای هر یک نفر، هشت متر مربع فضا در نظر گرفته شود و حداکثر 30 درصد از ظرفیت مکان ها مورد استفاده قرار گیرد.

شرایط برگزاری تجمعات انتخاباتی اعلام شد

به گزارش برنا؛ علیرضا رئیسی، معاون وزیر بهداشت و سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در نشست هفتگی معاونین بهداشتی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، گفت: هر چند وضعیت بسیاری از شهرهای کشور از قرمز به نارنجی تبدیل شده اما همچنان خطر کرونا در کشور جدی است و با سهل‌انگاری و عادی‌انگاری امکان برگشتن به وضعیت قرمز وجود دارد.

او  از تجمعات به ویژه مراسم‌های عروسی به‌عنوان عاملی خطرناک‌ برای شیوع کرونا نام برد و عنوان کرد: اکنون در ایام امتحانات هستیم به همین علت خانواده‌ها درگیر امتحانات فرزندان خود هستند اما بعد از ایام امتحانات بازهم شاهد افزایش سفرها خواهیم بود و باید محدودیت‌ها را افزایش دهیم تا از سفرها جلوگیری کنیم.

رییسی با تاکید بر اینکه برپایی کاروان برای استقبال از کاندیدها و تجمع در فضای سربسته ممنوع است، مطرح کرد: برای تجمع‌های انتخاباتی در فضای باز باید به ازای هر یک نفر، هشت متر مربع فضا در نظر گرفته شود و حداکثر 30 درصد از ظرفیت مکان ها مورد استفاده قرار گیرد.

منبع

شرایط برگزاری تجمعات انتخاباتی اعلام شد
www.borna.news

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا