زندگی

گذر از غیرممکن ها / انتشار خبر تعطیلات فردا جمعه

گذر از غیرممکن ها / انتشار خبر تعطیلات فردا جمعه

پنجاه و ششمین شماره ” خبر جنوب تعطیلات” مطالب متنوعی را در خود جای داده.
پرونده این شماره به تاثیرگذارترین اختراعات بشر اختصاص دارد با تیتر ” گذر از غیرممکن ها”.

گذر از غیرممکن ها / انتشار خبر تعطیلات فردا جمعه

پنجاه و ششمین شماره ” خبر جنوب تعطیلات” مطالب متنوعی را در خود جای داده.پرونده این شماره به تاثیرگذارترین اختراعات بشر اختصاص دارد با تیتر ” گذر از غیرممکن ها”.

گزارش های ماموریت ناتمام مورگان شوستر آمریکایی در ایران، عاشق جستجوگر ( کنکاشی در زندگی و آثار امیر نادری کارگردان آبادانی)، خالق ۰۰۷ ، آخرین آهنگ ها، درخشش طولانی، شهر آرام، انتقام هفت تیرکش، جاذبه های قاره سیاه و سرنوشت غم انگیز “دو دو” می تواند جمعه مخاطبان ” خبر تعطیلات ” را جذاب کند.

گفتنی است، اولین شماره ” خبر تعطیلات ” سوم مرداد سال گذشته با رویکردی خواندنی و ارائه مطالب در زمینه های تاریخی، علمی، ورزشی، سینمایی، دانستنی، سرگرمی و موسیقی منتشر شد تا از آن پس روزنامه خبر جنوب در اقدامی منحصر به فرد و به پاس همراهی مخاطبان پرشمار خود طی۴۲ سال گذشته در تمامی روزهای جمعه و تعطیلات رسمی نیز در کنار علاقه مندانش باشد.

خیلی از افراد وقتی کلیسای کوچکی را در شهری می‌بینند، دوست دارند آن را خاص‌ترین و منحصربه فردترین کلیسا بدانند. استفاده از ویژگی «ترین» تنها برای کلیسا نیست. بلکه انگار داشتن یک ویژگی منحصر به فرد، می‌تواند جاذبه‌ای برای آن مکان ایجاد کند.

اهمیت حضور ادمین اینستاگرام در مدیریت پیج و ارتباط با مشتریان به قدری زیاد است که می‌توان گفت پیج بدون ادمین، مثل خانه‌ی بدون در است؛ اما برای استخدام یک ادمین اینستای قوی باید چه کار کنیم؟برای دریافت پاسخ این سوال در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

منبع

گذر از غیرممکن ها / انتشار خبر تعطیلات فردا جمعه
www.khabaronline.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا