مجله

ذوب آهن

آدرس سایت آنلاین بلیط فروشی بازی دربی سپاهان و ذوب آهن ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

آدرس سایت خرید بلیط بازی سپاهان و ذوب آهن امروز 14 شهریور 1401 راهنمای خرید بلیط دربی سپاهان و ذوب آهن از سامانه بلیت فروشی zobahansport.ir

آدرس سایت آنلاین بلیط فروشی بازی دربی سپاهان و ذوب آهن ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

خرید بلیت الکترونیکی و انلاین بازی سپاهان و ذوب آهن اصفهان از سری مسابقات هفته پنجم لیگ برتر در ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ (دربی اصفهان) مشخص شد. با اعلام باشگاه سپاهان زمان بلیط فروشی بازی این تیم با ذوب آهن اصفهان مشخص شد و فوتبال دوستان و هواداران اصفهانی سپاهان و ذوب آهن می توانند با مراجعه به سامانه zobahansport.ir بلیط تماشای شهرآورد دو تیم سپاهان و ذوب آهن در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال امروز دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ برگزار می شود را تهیه کنند.

بلیت فروشی بازی سپاهان و ذوب آهن 14 شهریور 1401

سایت آنلاین خرید اینترنتی بلیط دیدار سپاهان و ذوب آهن از هفته پنجم لیگ برتر در سامانه zobahansport.ir انجام میشود و توجه کنید تهیه بلیت نیز حتما باید با شماره ملی خود فرد انجام شده باشد که در گیت ورود ورزشگاه نیز کنترل خواهد شد.

دقایقی پیش سامانه بلیط‌فروشی دیدار شهرآورد اصفهان و ذوب‌آهن آغاز به کار کرد و بر همین اساس خرید بلیط این دیدار از طریق سایت zobahansport.ir قابل پیگیری است و علاقه‌مندان به تماشای این بازی می‌توانند از طریق سایت باشگاه ذوب‌آهن اصفهان اقدام به خرید بلیط کنند.

گفتنی است که دربی اصفهان بین دو تبیم سپاهان و ذوب آهن در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر از ساعت ۲۰ دوشنبه در ورزشگاه فولادشهر برگزار خواهد شد.

بلیت فروشی این مسابقه از طریق سایت https://zobahansport.ir انجام خواهد شد.

لازم ب ذکر است بلیت‌فروشی بازی ذوب‌آهن و سپاهان از یکشنبه سیزدهم شهریورماه از ساعت ۱۴ آغاز شده و تا ساعاتی دیگر به اتمام می رسد و اگر موفق به تهیه بلیط این بزی نشدید بهتر است عجله کنید.

بازی دو تیم سپاهان و ذوب آهن در چارچوب مسابقات هفته پنجم لیگ برتر فوتبال، از ساعت ۲۰ امروز دوشنبه چهاردهم شهریورماه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار میشود که بلیط های این بازی از ساعت ۱۴ روز یکشنبه تا دوشنبه ۱۴ شهریور فروخته می شود.

این سامانه به منظور فروش بلیت های الکترونیکی مسابقات فوتبال طراحی شده است. از طریق این سامانه، کلیه علاقه‌مندان به حضور در ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات فوتبال، بلافاصله بعد از مشخص شدن زمان مسابقه می‌توانند پس از ثبت‌نام در سامانه، بلیط مسابقات مورد نظر خود را تهیه کنند.

– سامانه فروش بلیت طبق کد ملی افراد واکسن زده را بررسی می‌کند

– تماشاگرانی که به ورزشگاه می‌روند نمی‌توانند کنار یکدیگر بنشینند. یعنی سامانه به تماشاگران بلیت با شماره‌ صندلی‌های کنار هم نمی‌فروشد.

– اگر تماشاگران رعایت کنند مطمئنا تعداد آنها برای دیدارهای آینده افزایش پیدا می‌کند در غیر این صورت همین تعداد هم از بازی های آینده مجوز حضور پیدا نخواهند کرد و روال به گذشته باز خواهد گشت.

گفتنی است بازی سپاهان و ذوب آهن امروز دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰ برگزار می شود.

باشگاه ذوب‌آهن به عنوان میزبان این مسابقه قیمت بلیت جایگاه عادی این دیدار برای تیم مهمان ۲۰۰ هزارتومان و برای تیم میزبان ۱۵۰ هزارتومان از سوی این باشگاه اعلام شده است.

باشگاه ذوب‌آهن در پی اعتراضات ایجاد شده در مورد قیمت‌ بلیت های دیدار برابر سپاهان توضیحاتی را ارائه کرده است.محمد مهدی رمضانی مدیر رسانه‌ای باشگاه ذوب‌آهن درباره در نظر گرفتن بلیط ۲۰۰ هزار تومنی برای هواداران سپاهان و همینطور با اشاره به اعتراضاتی که نسبت به گرانی بلیت‌‎ها وجود دارد، اینطور حرف‌هایش را آغاز کرد: در خصوص بلیت فروشی دربی اصفهان و قیمت بلیط ها لازم است که همه عزیزان و هواداران عزیز اطلاع داشته باشند که بحث بلیط فروشی و قیمت بلیط ها چیزی است که در جلسه هماهنگی مسابقه تعیین شده وبه رغم اینکه قیمت بلیط ها اشتباهات متفاوت اعلام شده تمام بلیط ها چه جایگاه طرفداران تیم سپاهان و چه طرفداران تیم ذوب آهن به قیمت ۱۵۰ هزار تومان هستاو سپس درباره افزایش قیمت بلیت‌ها و دلیل آن توضیح داده است: دلیل قیمت بلیط هم افزایش سرسام‌آور هزینه هاست برگزاری یک مسابقه فقط آن اتفاقی که در چارچوب زمین مسابقه می افتد نیست و پرداخت هزینه های حضور بیش از ۹۰۰نفر نیروهای امنیتی داخل و بیرون ورزشگاه، اجاره اتوبوس این نیروها و تخلیه هواداران، پرداخت سهم سازمان، هزینه‌های برق ، آب ،هزینه مالی وغذای عوامل اجرایی، اورژانس، آتش‌نشانی، صدا و سیما و سایر نیروهای که در برگزاری مسابقه دخیل هستند هزینه سنگینی را بر دوش باشگاه‌ها گذاشته که به ناچار باید بخشی از هزینه از بلیط فروشی تامین بشودبخش بعدی صحبت‌های مدیر رسانه ای ذوب‌آهن نیز درباره قیمت بلیت‌ها برای جایگاه‌های ویژه بود و در این مورد بیان کرد: در خصوص جایگاه vip ورزشگاه به هیچ عنوان اطلاعاتی که داده شده درست نیست از قسمت Vvip ورزشگاه ,تیم میهمان سهمی داردکه که به باشگاه سپاهان هم تعلق گرفته در قسمت vip هم ما ۵۰ بلیط vip در اختیار باشگاه سپاهان قرار دادیم که بتوانند استفاده کنند همه هواداران از استان اصفهان هستند و حضورشان باعث خوشحالی ماست.

ذوب آهن

تیم فوتبال ذوب آهن – نتایج زنده، برنامه بازی‌ها، لیست بازیکنان، آمار تیم و بازیکنان.

ذوب آهن

نتایج فوتبال زنده از بیش از 200 لیگ داخلی و خارجی، آمار مسابقات فوتبال به صورت زنده و لحظه‌ای، آمار تیم‌ها به صورت فصل به فصل، اخبار نقل و انتقالات بازیکنان فوتبال، ترکیب، نتایج و برنامه بازی‌های بیش از 10,000 تیم

بلیط فروشی بازی ذوب آهن و پرسپولیس + سایت

نحوه خرید بلیت بازی ذوب آهن و پرسپولیس اعلام شد.

بلیط فروشی بازی ذوب آهن و پرسپولیس + سایت

نحوه خرید بلیت بازی ذوب آهن و پرسپولیس اعلام شد.

به گزارش خبرنگار ایراسین، در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، جام خلیج فارس روز شنبه 22 مردادماه تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه فولاد شهر میزبان پرسپولیس تهران است. با توجه به صدور مجوزهای لازم این بازی با حضور درصدی مشخصی از هواداران دو تیم برگزار خواهد شد.

سامانه بلیط فروشی دیدار تیم های ذوب آهن و پرسپولیس تهران در هفته نخست لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران از روز پنجشنبه به روی علاقمندان باز خواهد شد.

بلیط فروشی این دیدار از ساعت 14:00 روز پنجشنبه 20 مردادماه به روی علاقمندان حضور به ورزشگاه باز خواهد شد.

علاقه مندان برای خرید بلیط‌های این بازی باید به سایت رسمی باشگاه ذوب‌آهن به نشانی مقابل مراجعه کنند: www.zobahanclub.com

آهنگ ذوب آهن ( دانلود آهنگ برای هواداران تیم ذوب آهن ) Mp3

آهنگ ذوب آهن | دانلود آهنگ برای طرفداران باشگاه ذوب آهن اصفهان با لینک مستقیم و کیفیت اصلی به همراه تاریخچه باشگاه از سایت آهنگ چین.

آهنگ ذوب آهن ( دانلود آهنگ برای هواداران تیم ذوب آهن ) Mp3

آهنگ ذوب آهن

مجموعه ویژه دانلود آهنگ برای هواداران ذوب آهن با لینک مستقیم از سایت آهنگ چین.

آهنگ ذوب آهن

آهنگ باشگاه ذوب آهن

« دانلود آهنگ رسمی باشگاه ذوب آهن »

[ زمان : 4.04 دقیقه ♪ حجم : 3.96 مگابایت ]

مثل سروی باشکوهی استواری مثل کوهی

پرغرور و قهرمانی افتخار اصفهانی …

تو سرسختی مثل آهن همیشه قهرمان ذوب آهن

پرچمت همیشه اون بالاس جای تو توی قلباست

وقتی توپ به دست افتاد روبه روت نمیشه ایستاد

ما هوادار تو میمونیم شعر قهرمانی باهم میخونیم

دانلود موزیک

آهنگ برای طرفداران ذوب آهن

« حامد جمشیدیان ⊗ ذوب آهن 2 »

[ زمان : 4.03 دقیقه ♪ حجم : 4.17 مگابایت ]

سفید و سبز پرچم میهن به این میگن رنگ پیراهن

همه میگیم یکصدا باهم همیشه قهرمان ذوب آهن

تو مستطیل سبز میجنگم توپ نمیرسه به دروازم

یک صدا بگو پس با من ذوب آهن ¤¤

تو بدون هیچ اغراقی قهرمان تیم اخلاقی

دانلود موزیک

دانلود آهنگ ذوب آهن

« محمد علیزاده ⊗ آهنگ ذوب آهن »

[ زمان : 6.16 دقیقه ♪ حجم : 6.01 مگابایت ]

شهر تلاش و عزتم شهر بلندی و غرور

شهر خروش آتشم شهر زبانه های نور

تو باغچه خاک وطن گلای آهن میکارم

بارون ابر غیرتو رو بذر آهن میبارم

کوه طلوع آهنم بانی عزت وطن

سقفه رو بیشه وطن به اعتبار خاک من

خوب زیر پات نگاه کن هر جایی رو پا نذاری

رد عبور غفلتو رو صورتی جا نذاری

کاوه اگر که بیرق و طلایه دار میهنه

کاوهء من کارگر کوره ذوب آهنه

دانلود موزیک

باشگاه فوتبال ذوب‌آهن اصفهان یک باشگاه فوتبال ایرانی است که در شهر اصفهان قرار دارد. این تیم هم‌اکنون در لیگ برتر فوتبال ایران حضور دارد.

مالک این باشگاه، کارخانه ذوب‌آهن اصفهان است. این باشگاه و همشهری خود فولاد مبارکه سپاهان، دو سوی شهرآورد اصفهان هستند. این بازی به جز یک شهرآورد فوتبال، رویارویی دو کارخانه رقیب ذوب‌آهن و مجتمع فولاد مبارکه نیز هست.

پیش از انقلاب (۱۳۵۷-۱۳۴۷)محمدعلی تقی‌زاده فرهمند در سال ۱۳۴۷ تأسیسات ورزشی کارخانه ذوب‌آهن اصفهان را بنیان گذاشت. ذوب‌آهن نخستین بازی رسمی خود را همزمان با بازگشایی ورزشگاه ۲۲ بهمن برابر پیکان انجام داد[۲] و ۴-۲ شکست خورد. از جمله بازیکنان آن تیم می‌توان روح‌الله زرگر، اصغر نیلچیان، نعمت‌الله زرگر و مصطفی قانعی را نام برد. ذوب‌آهن از فصل ۱۳۵۲ پا به جام تخت جمشید گذاشت. ذوب‌آهن که باشگاه متمول و سرمایه داری بود، ۱۴ بازیکن سپاهان را به خدمت گرفت و یوگنی لیادین را به عنوان مربی برگزید.

پس از انقلاب (۱۳۵۸-اکنون)آنها بعد از انقلاب از سال ۱۳۷۲ با خرید امتیاز تیم تام به لیگ کشور بازگشتند و به جز سال ۱۳۷۴ که در دسته دوم حضور یافتند در بقیه سال‌ها در دسته اول فوتبال کشور حضور داشتند.

حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا

تیم فوتبال ذوب‌آهن با غلبه بر تیم‌های قدرتمند آسیا با شایستگی راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۰ شده بود. این تیم در تاریخ ۱۳ نوامبر ۲۰۱۰ در تک بازی فینال که در استادیوم ملی المپیک توکیو واقع در کشور ژاپن برگزار شد٬ به مصاف تیم سئونگنام ایلهوا چونما رفت. تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با نتیجه‌ی ۳-۱ مقابل نماینده‌ی کره جنوبی شکست خورد و با قبول این شکست به مقام نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۰ بسنده کرد.

ورزشگاه رسمی تیم

ورزشگاه فولادشهر ورزشگاه خانگی ذوب‌آهن است. باشگاه ذوب‌آهن ورزشگاه‌ها و زمین‌های ورزشی زیادی در اصفهان دارد.

نماد باشگاه ذوب آهن

این باشگاه در مرداد ۱۳۹۳ گاندو یا تمساح پوزه کوتاه که نسل‌اش در ایران در خطر انقراض قرار گرفته را به عنوان نماد خود برگزید.

کلمات کلیدی

بلیط فروشی لیگ برتر , بلیت فروشی لیگ برتر , سایت بلیت فوتبال , سایت بلیط فوتبال , بلیط بازی پرسپولیس , بلیت بازی پرسپولیس , بلیط بازی پرسپولیس ذوب آهن , بلیط بازی ذوب آهن , سایت ذوب آهن , خرید بلیط پرسپولیس , خرید بلیط ذوب آهن

سایت باشگاه ذوب آهن اصفهان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا