مجله

(فیلم) حمله اغتشاشگران به بازار آهن شادآباد و تخریب خودروهای مردم

ناآرامی در بازار آهن/ چندین نفر زخمی و ۲۰ نفر بازداشت شدند

امروز تصاویر و ویدئوهایی از ناآرامی در بازار آهن تهران و حضور ماموران و صدای تیراندازی و همچنین آتش سوزی و دود گسترده در این بازار منتشر شده بود. حالا پلیس از زخمی شدن چندین نفر و بازداشت 20 نفر در این ناآرامی خبر داده است.

ناآرامی در بازار آهن/ چندین نفر زخمی و ۲۰ نفر بازداشت شدند

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: تعداد ۲۰ نفر از اراذل و اوباشی که برای تعطیل کردن بازار آهن شادآباد پس از درگیر شدن با کسبه تعدادی از کسبه را با شلیک گلوله زخمی کرده بودند دستگیر شدند.

در این گزارش آمده است: ساعت ۱۳ روز جاری تعدادی از عناصر اغتشاشگر به تحریک معاندین، در بازار آهن شاد آباد تهران حاضر شده و اقدام به تهدید و تحریک کسبه و بازاریان مبنی بر تعطیلی واحد‌های صنفی کرده بودند که در مقابل اقدام هنجار شکنانه آنان کسبه و متصدیان صنفی از هر نوع همراهی با آنان خودداری کردند. به دنبال عدم همکاری بازاریان با این افراد چند نفر از این افراد با استفاده از سلاح اقدام به تیراندازی و زخمی کردن ۵ نفر از شهروندان کرده و بلافاصله قصد متواری شدن از محل وقوع جرم را داشتند که با حضور عوامل انتظامی تعداد ۲۰ نفر از عناصر مظنون به این اقدام مجرمانه شناسایی و دستگیر شدند. لازم به ذکر است اقدامات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری دیگر مرتبطین احتمالی همچنان ادامه و در دستور کار پلیس قرار دارد.

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن نیز گفت: برخی افراد به صورت سازمان یافته امروز وارد بازار آهن شدند و به زور و تهدید از کسبه می خواستند که مغازه هایشان را تعطیل کنند.

حمیدرضا رستگار درباره بروز برخی ناآرامی‌ها طی امروز در بازار آهن شادآباد به خبرگزاری تسنیم گفت: برخی افراد به صورت سازمان یافته از بیرون بازار ساعاتی پیش وارد بازار آهن شده و کسبه را تهدید به بسته شدن مغازه ها کردند. با مقاومت کسبه تعدادی از این اغتشاشگران با آتش زدن لاستیک وضعیت بازار را ناامن کردند به نحوی که برخی کسبه مجبور به بسته شدن مغازه های خود شدند. با ورود ماموران این افراد به پاساژها رفته اند و در تلاش بودند تا بتوانند وضعیت بازار را متشنج کنند اما خوشبختانه این موضوع مدیریت شده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن تاکید کرد: کسبه به هیچ عنوان با آشوبگران همراهی نکرده و اغتشاشگران با ناامن کردن وضعیت بازار در صدد رسیدن به اهداف خود هستند. به نظر می رسد باید برخورد جدی با این افراد صورت گیرد تا وضعیت بازار به سمت آرامش برود.

حمله کنندگان به کسبه بازار آهن شادآباد دستگیر شدند

تعدادی از اراذل و اوباش که قصد تعطیل کردن بازار آهن شادآباد را داشتند با حضور نیروی‌های پلیس دستگیر شدند.

حمله کنندگان به کسبه بازار آهن شادآباد دستگیر شدند

العالم – ایران

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ عصر چهارشنبه اعلام کرد: ساعت ۱۳ روز چهارشنبه تعدادی از عناصر اغتشاشگر به تحریک معاندین، در بازار آهن شاد آباد تهران حاضر و اقدام به تهدید و تحریک کسبه و بازاریان مبنی بر تعطیلی واحدهای صنفی کرده بودندکه در مقابل اقدام هنجارشکنانه آنان کسبه و متصدیان صنفی از هر نوع همراهی با آنان خودداری کردند

بدنبال عدم همکاری بازاریان با این افراد چند نفر از آنان با استفاده از سلاح اقدام به تیراندازی و زخمی کردن پنج نفر از شهروندان کرده و بی درنگ قصد متواری شدن از محل وقوع جرم را داشتند که با حضور عوامل انتظامی تعداد ۲۰ نفر از عناصر مظنون به این اقدام مجرمانه شناسایی و دستگیر شدند. همچنین اقدامات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری دیگر مرتبطین احتمالی ادامه و در دستور کار پلیس قرار دارد.

در بوکان چه خبر است؟

اغتشاشگران در برخی محلات بوکان اقدام به تخریب اموال عمومی کردند.

در بوکان چه خبر است؟

به گزارش شهرآرانیوز، اغتشاشگران در برخی محلات شهر بوکان اقدام به تخریب اموال عمومی کرده و درچند نقطه شهر اقدام به آتش سوزی اموال مردم کردند که دود ناشی از آتش‌سوزی فضای شهر را در برگرفته است.

آن‌ها همچنین به مردمی که با آنان همراهی نکردند نیز آسیب وارد کرده و ضمن جلوگیری از تردد خودروها، یک خودروی سواری را در یکی از خیابان‌ها آتش زدند.

اغتشاشگران همچنین از فرصت سوءاستفاده کرده و وارد ساختمان شهرداری بوکان شده و ضمن اینکه بخشی از این ساختمان را آتش زدند؛ همچنین به یک باب فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش حمله کرده و عده‌ای نیز اقدام به بردن مواد غذایی و اقلام داخل فروشگاه کردند.

با ورود نیرو‌های پلیس در مقابل شهرداری بوکان، اغتشاشگران متفرق شدند و امنیت در آن نقطه از شهر برقرار است.

عضو شوید: آخرین اخبار کشور را در این صفحه اینستاگرام دنبال کنید

کلمات کلیدی

بازار آهن , اعتراضات تهران , تیراندازی , تهران , کسبه , فرماندهی انتظامی , اغتشاشگر , بازار آهن شاد آباد , واحدهای صنفی , بوکان , اغتشاشات , اغتشاشگران

(فیلم) حمله اغتشاشگران به بازار آهن شادآباد و تخریب خودروهای مردم

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا