نرم افزار

دانلود بازی پانتوجی

دانلود بازی پانتوجی

دانلود بازی پانتوجی نسخه 1.5 – حدس کلمات و اصطلاحات از اموجی ها برای اندروید دانلود بازی پانتوجی برای اندروید بازی حدس کلمات و اصطلاحات از اموجی ها

دانلود بازی پانتوجی

دانلود بازی پانتوجی - حدس کلمات و اصطلاحات از اموجی ها برای اندروید

| بازی حدس کلمات و اصطلاحات از اموجی ها برای اندروید |

پانتوجی نسخه 1.5 نام یک بازی ایرانی جدید با ایده ای منحصر به فرد است که شما را بیش از پیش ، با اموجی ها آشنا می کند. اموجی ها همان شکلک هایی هستند که در طول روز به دفعات بسیار در مکالمات و گفتگوهای مجازی خود با دوستان ، از آنان استفاده می کنید. شکلک های خنده ، ناراحتی ، گریه ، قلب و … از جمله اموجی هایی هستند که به خوبی با آنان آشنایی داریم. استودیوی بازی سازی فن افزار ، با معرفی و عرضه بازی پانتوجی ، یکی از نوآورانه ترین بازی های حدس کلمه را عرضه نموده است. در پانتوجی ، شما با تعداد بسیاری از مراحل طرف هستید که می بایست در هریک از آنان ، کلمات را به درستی حدس بزنید.

در طی هر مرحله ، مجموعه ای از اموجی ها در کنار هم قرار می گیرند که در خود کلمه و یا اصطلاحی را مخفی کرده اند ، شما لازم است که حروف موجود را به درستی در کنار هم قرار دهید تا بتوانید مرحله فعلی را پشت سر بگذارید. با پیش بردن مراحل بازی می توانید سکه های بیشتری را جمع آوری کنید و به کمک آنان در مراحل بالاتر برای استفاده از راهنمای حذف حروف یا راهنمایی کلمات استفاده کنید. هم اکنون می توانید بازی پانتوجی را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

تصاویری از محیط بازی :

pantoji1

منبع

دانلود بازی پانتوجی
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا