نرم افزار

دانلود بازی کم حجم Sparkle 2 برای کامپیوتر

دانلود بازی کم حجم Sparkle 2 برای کامپیوتر

دانلود بازی کم حجم Sparkle 2 برای کامپیوتر دانلود بازی Sparkle 2 بازی Sparkle 2 یک بازی کم حجم و فکری جدید در سبک بازی Loxur در سال 2013 برای کامپیوتر

دانلود بازی کم حجم Sparkle 2 برای کامپیوتر

دانلود بازی کم حجم Sparkle 2 برای کامپیوتر

بازی Sparkle 2 یک بازی کم حجم و فکری جدید در سبک بازی Loxur می باشد که در سال 2013 برای کامپیوتر منتشر شده است.  در بازی Sparkle 2 گرافیک و گیم پلی بازی پیشرفت نسبتا خوبی نسبت به نسخه قابل داشته و علاقمندان به این بازی را راضی نگه خواهد داشت . در بازی Sparkle 2 ردیفهای مختلفی از توپهای رنگی به سمت شما در حال حرکت هستند که باید سعی کنید با شلیک توپ همرنگ میان آنها , توپها را منفجر نمایید و اجازه ندهید بیش از حد به شما نزدیک شوند و شما را از رده خارج کنند .

با پیشروی در مراحل مختلف میتوانید به تقویت قوای خود بپردازید و تجهیزات مختلفی را برای سریع تر از بین بردن توپ ها تدارک ببینید . اگر از علاقمندان به بازیهای کم حجم و سرگرم کننده هستید فرصت دانلود بازی کم حجم Sparkle 2 برای کامپیوتر را با لینک مستقیم از یاس دانلود از دست ندهید .

تصاویری از محیط بازی Sparkle 2 :

hJS1g

screen2

Sparkle.2.game(1)

A long time ago, five enchanted keys were created to open a lock guarding something of immeasurable valuable. The keys were scattered across these lands forever locked between night and day. Many have tried to search for the keys, but they still remain undiscovered.

OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8CPU: 1.0 GHzRAM: 512 MBDirectX: 9.0Hard Drive: 58 MB

note - دانلود بازی کم حجم Sparkle 2 برای کامپیوتر

فرمت : EXE

chart pie - دانلود بازی کم حجم Sparkle 2 برای کامپیوتر

حجم : 49 مگا بایت

دانلود

دانلود : دانلود بازی Sparkle 2 | لینک کمکی

رمز

رمز : www.yasdl.com

منبع

منبع : یاس دانلود

منبع

دانلود بازی کم حجم Sparkle 2 برای کامپیوتر
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا