نرم افزار

دانلود بازی Ares Omega برای PC

دانلود بازی Ares Omega برای PC

دانلود بازی Ares Omega برای PC دانلود بازی Ares Omega برای کامپیوتر بازی شورش ربات ها در مریخ بازی جدیدی در سبک ماجرایی است که در سال 2016

دانلود بازی Ares Omega برای PC

دانلود بازی Ares Omega برای PC

| بازی شورش ربات ها در مریخ |

| نسخه PLAZA |

Ares Omega بازی جدیدی در سبک ماجرایی می باشد که در سال 2016 توسط Selenion Games ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. شورش های تازه ای در یک پایگاه نظامی بر روی سطح کره مریخ رخ داده است ، این مرکز در واقع یک پایگاه تخصصی در تحقیق و توسعه ربات های مسلح و مستقل می باشد. اما لحظه خطرآفرین از هنگامی آغاز می شود که ربات های پیشرفته ، کنترل کل ایستگاه را بر عهده خود می گیرند. حال تمامی پرسنل نظامی و غیر نظامی این پایگاه توسط ربات ها کشته شده اند.

حال این وظیفه شماست که به هر نحوی که شده ، کنترل پایگاه را مجدداً به دست خود بگیرید. شما می بایست با رهبران شورشی ها وارد نبرد شده و آنان را از بین ببرید. این بازی در مجموع دارای سران نظامی مختلفی با نام های Enyo, Deimos, Phobos  و در آخر قدرتمندترین آنان با نام Ares Omega است که شما می توانید با بهره گیری از سلاح های پیشرفته به نبرد با آن ها بپردازید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Ares Omega را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

تصاویری از محیط بازی :

Ares Omega1

Ares Omega3

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10 – 32/64bitProcessor: Intel E5700Memory: 4 GB RAMGraphics: Nvidia Geforce 440 GT Or AMD Radeon HD 6000 SeriesDirectx: Version 9.0cStorage: 2 GB Available SpaceSound Card: Directx Compatible Sound Card With Latest Drivers

–  فایل با فرمت ISO رو باید توسط درایو مجازی با نرم افزار Ultra ISO یا نرم افزار Daemoon Tools باز کنید و یا توسط نرم افزار WinRAR استخراج و نصب نمایید.

–  هنگام نصب بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید.

–  کرک بازی را در محل نصب بازی کپی و جایگزین نمایید.

–  در صورت هر گونه مشکل راهنمای دانلود سایت رو مطالعه نمایید.

منبع

دانلود بازی Ares Omega برای PC
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا