نرم افزار

دانلود بازی Farm Frenzy Pizza Party برای کامپیوتر

دانلود بازی Farm Frenzy Pizza Party برای کامپیوتر

دانلود بازی Farm Frenzy Pizza Party برای کامپیوتر دانلود بازی Farm Frenzy Pizza Party بازی Farm Frenzy Pizza Party بازی فارم فرنزی کم حجم مزرعه داری

دانلود بازی Farm Frenzy Pizza Party برای کامپیوتر

دانلود بازی Farm Frenzy Pizza Party برای کامپیوتر

بازی Farm Frenzy Pizza Party یک بازی کم حجم مزرعه داری معروف برای کامپیوتر می باشد. بازی فارم فرنزی یک شبیه ساز برای کشاورزی محسوب می شود. بازی Farm Frenzy Pizza Party  قابلیت ها و امکانات مختلفی نسبت به نسخه های قبلی بازی درون خود جای داده است . از ویژگیهای بازی Farm Frenzy Pizza Party همانند نسخه های دیگر بازی Farm Frenzy معتاد کننده بودن آن است که می تواند تا ساعتها بازی باز را سرگرم کند .

در بازی Farm Frenzy Pizza Party شروع به پرورش چمن , تغذیه حیوانات و تولید محصولات مختلف خواهید کرد و مواد تشکیل دهنده پیتزا که یکی از غذاهای اصلی در ایتالیا , چین , آلمان و کشورهای دیگر به حساب می آید خواهید کرد و آنرا به نقاط مختلف دنیا صادر می کنید .شما باید با خرید و ساخت ساختمانهای مختلف و بهبود وضعیت باربری و حمل و نقل سرعت خود را در تولید و عرضه محصولات بالا ببرید و کسب و کار خود را بزرگ و بزرگتر کنید .

از ویژگی های بازی Farm Frenzy Pizza Party می توان به وجود 90 مرحله مختلف و 10 حیوان متفاوت برای پرورش اشاره کرد . اگر از علاقمندان به بازی های  اعتیاد آور هستید فرصت دانلود این بازی زیبا را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید بازی Farm Frenzy Pizza Party را با لینک مستقیم از سایت یاس دانلود دریافت نمایید .

farm-frenzy-pizza-party-screenshot2

FarmFrenzyPizzaParty2

farm-frenzy-pizza-party-screenshot5

mzl.kpnezrmg.800x500-75

Pizza lovers unite! It’s time to return to the farm to create your favorite food. From China to Germany and from Italy to New York City, your mouth-watering creations will be enjoyed around the world!

note - دانلود بازی Farm Frenzy Pizza Party برای PC

فرمت : EXE

chart pie - دانلود بازی Farm Frenzy Pizza Party برای PC

حجم : 34 مگا بایت

دانلود

دانلود : دانلود بازی Farm Frenzy Pizza Party

دانلود

دانلود تمام نسخه های بازی فارم فزنزی

رمز

رمز : www.yasdl.com

منبع

منبع : یاس دانلود

منبع

دانلود بازی Farm Frenzy Pizza Party برای کامپیوتر
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا