نرم افزار

دانلود بازی Flat Kingdom برای PC

دانلود بازی Flat Kingdom برای PC

دانلود بازی Flat Kingdom برای PC دانلود بازی Flat Kingdom برای کامپیوتر بازی پادشاهی فلت بازی جدیدی در سبک اکشن و ماجرایی است که در سال 2016

دانلود بازی Flat Kingdom برای PC

دانلود بازی Flat Kingdom برای PC

| بازی پادشاهی فلت |

| نسخه CODEX |

Flat Kingdom بازی جدیدی در سبک اکشن و ماجرایی می باشد که در سال 2016 توسط Fat Panda Games ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. به نقل از قهرمانان Flat Kingdom ، جهان با کینه توزی و مرج و مرج پر شده بود ، چرا که قلمرو 3D بر همه جا تسلط داشت. اما یک روز یک جادوگر عاقل ، 6 جواهر را برای برقراری صلح و امنیت در جهان 2D ساخت. تا اینکه یک شیطان با نام Hex ، یکی از جواهرات را دزدید و سپس شاهزاده را نیز ربود. این عمل موجب از بین رفتن تعادل و آغاز دوباره هرج و مرج ها شده است.

در چنین دنیایی ، تنها امید به نجات سرزمین Flat است. یک قهرمان حرفه ای با قابلیت تغییر شکل به عنوان تنها کسی که می تواند با این هرج و مرج های محیطی سازگاری پیدا کند. اکنون وقت آن است که Flat با استفاده از مهارت های خارق العاده خود ، شکوه سابق را به Flat Kingdom بازگرداند. در این بازی شما با تعداد زیادی از پازل ها طرف خواهید بود که برای مبارزه با دشمنان نیازی به ضربه زدن به آن ها ندارید. مبارزات با لمس کردن آنان و تغییر شکل دادن ها انجام خواهد گرفت ، در واقع مبارزاتی همچون سنگ ، کاغذ ، قیچی ! هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Flat Kingdom را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

تصاویری از محیط بازی :

Flat Kingdom1

Flat Kingdom3

حداقل سیستم مورد نیاز :

Os: Windows 7Processor: 2.00ghz Or Faster X86-CompatibleMemory: 4 Gb RamGraphics: 512 MbStorage: 4 Gb Available Space

سیستم پیشنهادی :

Os: Windows 7Processor: 3.00ghzMemory: 6 Gb RamGraphics: 1024 MbStorage: 4 Gb Available Space

–  فایل با فرمت ISO رو باید توسط درایو مجازی با نرم افزار Ultra ISO یا نرم افزار Daemoon Tools باز کنید و یا توسط نرم افزار WinRAR استخراج و نصب نمایید.

–  هنگام نصب بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید.

–  کرک بازی را در محل نصب بازی کپی و جایگزین نمایید.

–  در صورت هر گونه مشکل راهنمای دانلود سایت رو مطالعه نمایید.

منبع

دانلود بازی Flat Kingdom برای PC
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا