نرم افزار

دانلود بازی Radio General v2.0

دانلود بازی Radio General v2.0

دانلود بازی Radio General v2.0 – ژنرال رادیویی برای کامپیوتر دانلود بازی Radio General برای کامپیوتر بازی ژنرال رادیویی برای کامپیوتر

دانلود بازی Radio General v2.0

دانلود بازی Radio General برای PC

| بازی ژنرال رادیویی برای کامپیوتر |

| نسخه CODEX |

Radio General v2.0 بازی جدیدی در سبک سری بازی‌های اکشن و استراتژیک می باشد که در سال 2020 توسط Foolish Mortals ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. داستان این بازی رایانه‌ای، در جنگ جهانی دوم به تصویر شیده می‌شود. شما یک ژنرال جنگی هستید که مهم‌ترین تصمیمات این جنگ بر دوش شما گذاشته شده و سرنوشت آن را با تصمیمات خود تعیین خواهید کرد. آیا شما می‌توانید با راهبری نیروها، این نبرد را پیروز شوید؟ این شما و این هم میز مخصوص ژنرالی شما! یک بی‌سیم و نقشه در پیش روی شماست که تازه‌ترین شرایط جنگی را با آن‌ها دنبال کرده و باید تصمیمات جدیدی را نسبت به اوضاع موجود اتخاذ کنید.

در این بازی رایانه‌ای، خبری از برخورد مستقیم با نیروهای صحنه نبرد نیست. به جای آن، شما با یک بی‌سیم مخصوص با نیروهای خود در ارتباط هستید و تازه‌ترین گزارشات را از آن‌ها دریافت خواهید کرد. متاسفانه، جنگ در این شرایط بسیار برای شما سخت و غیرقابل تصور است و احتمال گمراهی زیادی دارد. نیروها دقیقا نمی‌دانند باید در مرحله اجرا چگونه رفتار کنند و این شما هستید که با تصمیماتی هوشمندانه شرایط را به سود نیروهای خودی تغییر داده و سرانجام پیروز میدان خواهید شد. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Radio General را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

تصاویری از محیط بازی :

Radio General 1 300x169 - دانلود بازی Radio General v2.0 - ژنرال رادیویی برای کامپیوتر

Radio General 3 300x169 - دانلود بازی Radio General v2.0 - ژنرال رادیویی برای کامپیوتر

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating systemOS: Windows 7 or higherProcessor: 64 bit, 3.2 Ghz i3 Processor or equivalentMemory: 4 GB RAMGraphics: GeForce GTX 660 (2048 MB) or Radeon R9 285 (2048 MB) – Integrated GPUs may work but are not supported.DirectX: Version 9.0cNetwork: Broadband Internet connectionStorage: 2 GB available spaceSound Card: DirectX compatible

– فایل با فرمت ISO رو باید توسط درایو مجازی با نرم افزار Ultra ISO یا نرم افزار Daemoon Tools باز کنید و یا توسط نرم افزار WinRAR استخراج و نصب نمایید.

– هنگام نصب بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید.

– کرک بازی را در محل نصب بازی کپی و جایگزین نمایید.

– در صورت هر گونه مشکل راهنمای دانلود سایت رو مطالعه نمایید.

منبع

دانلود بازی Radio General v2.0
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا