نرم افزار

دانلود برنامه ToonApp Pro 1.0.39

دانلود برنامه ToonApp Pro 1.0.39

ToonApp Pro یک برنامه ویرایش عکس است که با فیلترهای چهره کارتونی آن می توانید عکس های خود را به کارتون تبدیل کنید. اپلیکیشن ToonApp بهترین برنامه برای کارتونی کردن عکس های شماست. این برنامه فیلترهای هوش مصنوعی حیرت انگیزی را برای تبدیل عکس به کارتون ارائه می دهد.

دانلود برنامه ToonApp Pro 1.0.39

ToonApp: AI Cartoon Photo Editor, Cartoon Yourself Pro v1.0.39 Mod Unlocked – دانلود برنامه کارتونی کردن عکس اندرویدنسخه آنلاک مود هک و کرک شده کامل برنامه

ToonApp Pro یک برنامه ویرایش عکس است که با فیلترهای چهره کارتونی آن می توانید عکس های خود را به کارتون تبدیل کنید. اپلیکیشن ToonApp بهترین برنامه برای کارتونی کردن عکس های شماست. این برنامه فیلترهای هوش مصنوعی حیرت انگیزی را برای تبدیل عکس به کارتون ارائه می دهد. حتی می توانید عکس ها را کارتونی کنید تا به یک شخصیت انیمیشن تبدیل شوید. برای نهایی کردن ویرایش عکس خود می توانید یک طرح فوق العاده یا پس زمینه کارتونی اضافه کنید! به کمک این اپلیکیشن می توانید عکس های خود را به راحتی به نقاشی های هنری و نقاشی های طرح مداد تبدیل کنید. همچنین می توانید از افکت ها و فیلترهای کارتونی زیبا و مختلف استفاده کنید. این برنامه توسط Lyrebird Studios برای اندروید در گوگل پلی منتشر شده است.

حجم فایل: 37 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 5.0 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

منبع

دانلود برنامه ToonApp Pro 1.0.39
androidgozar.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا