نرم افزار

دانلود مپ 1.3.1

دانلود مپ 1.3.1

دانلود مپ 1.3.1 – سرویس نقشه ایرانی برای اندروید دانلود مپ برای اندروید سرویس نقشه ایرانی برای اندروید دانلود نقشه آفلاین ایران برای اندروید

دانلود مپ 1.3.1

دانلود مپ 1.3.1 - سرویس نقشه ایرانی برای اندروید

| سرویس نقشه و مسیریابی کامل ایران برای اندروید |

مپ – نقشه‌ای برای همه ایران 1.3.1 نام یک سرویس نقشه و مسیریابی رایگان و کاملا ایرانی است که امکانات متعددی را در خود دارد.نقشه‌ها، کاربرد ویژه‌ای در کارهای مختلف دارند. تنها کافی‌ست نگاهی به زندگی خود بیندازید تا حجم استفاده از آن‌ها را در امور مختلف مشاهده کنید. فرقی نمی‌کند که شما در جستجوی آدرس یک مکان خاص بر روی نقشه باشید و یا اینکه بخواهید از سرویس‌های تاکسی اینترنتی، پیک آنلاین، سفارش آنلاین غذا و … استفاده کنید؛ زیرا که بدون وجود نقشه، تقریبا می‌توان گفت که هیچ‌یک از موارد مذکور امکان‌پذیر نمی‌شدند. با وجود سرویس‌های متعدد نقشه و مسیریابی، کاربران فارسی‌زبان همواره به دنبال اپ‌های بومی و فارسی هستند تا ضمن مصرف بهینه حجم اینترنت، نیاز کاربر را هم به خوبی برطرف کند.

در همین راستا، توجه شما را به یک اپلیکیشن جدید در زمینه نقشه و مسیریابی آنلاین/آفلاین جلب می‌کنیم. نرم افزار فارسی مپ به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید به نسخه‌ای کامل و بروز شده از نقشه ایران دسترسی داشته و تنها با وارد کردن آدرس دلخواه خود، نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به آن را بر روی نقشه مشاهده نمایید. اپلیکیشن فارسی مپ، متناسب با نیاز شما نزدیک‌ترین داروخانه، رستوران، نانوایی، ایستگاه‌های مترو، اتوبوس و … را بر روی نقشه به شما نشان می‌دهد تا بتوانید در مدت زمان کوتاه‌تری خود را به مقاصد دلخواه‌تان برسانید. هم اکنون می توانید نرم افزار مپ برای اندروید را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار مپ :

دارا بودن نقشه کاملا فارسی تمامی استان‌ها و شهرهای ایران

– دارا بودن نقشه طرح ترافیک تهران، مشهد، اصفهان، کرج و تبریز

– امکان مسیریابی با در نظر گرفتن طرح ترافیک/طرح زوج و فرد

– دارا بودن نقشه متروی تهران، شیراز، مشهد، اصفهان، تبریز

– دارا بودن مسیریاب سختگوی فارسی

– توانایی نمایش وضعیت آب و هوا بر روی نقشه

– امکان به اشتراک‌گذاری موقعیت کنونی بر روی نقشه

تصاویری از محیط نرم افزار :

Map1 90x150 - دانلود مپ 1.3.1 - سرویس نقشه و مسیریابی کامل ایران برای اندروید

منبع

دانلود مپ 1.3.1
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا