نرم افزار

دانلود 1.4 Rima

دانلود 1.4 Rima

برای افزایش ضریب ایمنی و حفظ حریم شخصی کاربران از این پس نیاز است هنگام انجام تراکنش های اینترنتی از رمزهای پویا استفاده کنید

دانلود 1.4 Rima

برای افزایش ضریب ایمنی و حفظ حریم شخصی کاربران از این پس نیاز است هنگام انجام تراکنش های اینترنتی از رمزهای پویا استفاده کنید. رمزهای دوم اینترنتی درصورت هک شدن میتوانستند باعث خالی شدن حساب های بانکی شوند. اما رمزهای پویا پس از ۶۰ ثانیه از اعتبار ساقط شده و کارایی خود را از دست می دهند. بنابراین برای ساخت رمزهای ۶۰ ثانیه ای نیاز به یک اپلیکیشن رمزساز به نام ریما خواهید داشت.

دانلود 1.4 Rima – برنامه ساخت رمز یکبار مصرف بانک کشاورزی

بانک کشاورزی نیز در راستای ارتقای امنیت خدمت‌رسانی مبتنی بر کارت‌های الکترونیکی (پیشگیری از عواقب سرقت رمزهای کارت)، امکان صدور رمز اول و دوم کارت به صورت یکبار مصرف (پویا) را فراهم کرده است. در همین راستا، نرم‌افزار موبایلی «ریما» به عنوان نرم‌افزار تولید رمز یکبار مصرف اول / دوم کارت تدوین و از طریق سایت این بانک در دسترس است.بدین منظور لازم است مشتریان محترم از طریق مراجعه به دستگاه خودپرداز نسبت به فعال‌سازی رمز یاد شده اقدام کنند. بدیهی است اعتبار رمزهای تولید شده از طریق برنامه «ریما​» جهت انجام تراکنش‌های مبتنی بر کارت، ۶٠  ثانیه است.

منبع

دانلود 1.4 Rima
androidkade.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا