نرم افزار

دانلود Anti Wanna Crypt 1.0

دانلود Anti Wanna Crypt 1.0

دانلود Anti Wanna Crypt 1.0 – نرم افزار ضد باج گیر WannaCry دانلود Anti Wanna Crypt نرم افزار ضد باج گیر واناکرای WannaCry

دانلود Anti Wanna Crypt 1.0

دانلود Anti Wanna Crypt 1.0 - نرم افزار ضد باج گیر WannaCry

| نرم افزار ضد باج گیر WannaCry |

Anti Wanna Crypt 1.0 نام یک نرم افزار کوچک و کم‌حجم، به منظور جلوگیری از آلوده شدن ویندوز شما به باج گیر معروف واناکرای WannaCry است. WannaCry یکی از معروف‌ترین حملات سایبری به کامپیوترهای سراسر جهان است که تاکنون هزاران سیستم‌ با سیستم‌عامل ویندوز را به خود آلوده کرده است. از آن‌جا که اخیرا گزارش شده تعداد بسیاری از کامپیوترهای داخل کشور نیز به این باج افزار آلوده شده‌اند، بر آن شدیم تا شما را با یکی دیگر از نرم‌افزارهای مخصوص جلوگیری از ورود این باج افزار به سیستم آشنا کنیم. چندی پیش، کمپانی کسپراسکای با معرفی Kaspersky Anti-Ransomware Tool، یکی از بهترین نرم افزارهای مبارزه با این نوع باج گیر را عرضه کرد.

جدیدترین خبرها، از آلوده شدن هزاران سیستم کامپیوتری، در بیش از 150 کشور مختلف جهان خبر می‌دهند. لازم به ذکر است که این نوع باج گیر، با آلوده ساختن سیستم کاربر، یک عملکرد خاص را مورد هدف قرار می‌دهد و آن را به کلی قفل می‌کند. در ادامه به منظور رفع این محدودیت، از کاربر تقاضای پرداخت پول کرده و بدین ترتیب یکی از خطرناک‌ترین حملات سایبری را رقم می‌زند. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Anti Wanna Crypt را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار Anti Wanna Crypt :

– یکی از بهترین ابزارهای ضد باج‌گیر ساخت برنامه‌نویسان ایرانی

– بستن پورت‌های 135 و 445 به منظور جلوگیری از ورود این باج گیر

– حجم بسیار کم

– عملکرد بسیار ساده

منبع

دانلود Anti Wanna Crypt 1.0
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا