نرم افزار

دانلود Auto Chess 2.4.2

دانلود Auto Chess 2.4.2

بازی Auto Chess یک بازی استراتژیک چند نفره آنلاین جدید و کاملا رقابتی است که توسط Drodo و Dragonest Co.Ltd ساخته شده و توسط Dragonest Game منتشر و پشتیبانی فنی شده است. در این بازی اندروید بازیکنان سیستم خود را ایجاد می کنند و از یگان های منحصر به فردی برای جنگیدن در برابر هر 8 بازیکن دیگر استفاده می کنند.

دانلود Auto Chess 2.4.2

Auto Chess v2.4.2 + Mod – دانلود بازی شطرنج خودکار اندرویدنسخه معمولی اصلی + نسخه مود و هک شده (پول بی نهایت) + تریلر گیم پلی بازی

بازی Auto Chess یک بازی استراتژیک چند نفره آنلاین جدید و کاملا رقابتی است که توسط Drodo و Dragonest Co.Ltd ساخته شده و توسط Dragonest Game منتشر و پشتیبانی فنی شده است. در این بازی اندروید بازیکنان سیستم خود را ایجاد می کنند و از یگان های منحصر به فردی برای جنگیدن در برابر هر 8 بازیکن دیگر استفاده می کنند. مهارت های استراتژی خود را به طور هم زمان در برابر 7 بازیکن دیگر قرار دهید و مهارت خود را در انطباق استراتژی های خود در زمان واقعی اثبات کنید. مهم نیست که اهل کجا باشید، شما می توانید بازیکنان برتر از سراسر جهان را به چالش بکشید.

[New]New RaceHorn(2)Race effect: Summons a Horn Totem (HP equals to total enemy pieces*3) when battle starts; Horn Totem: will be targeted first when within enemy attack range. Totem cannot move, attack or restore HP. Receives only 1 melee attack damage or 2 ranged attack damage each time.

New Chess Piece:1.Sunchaser ServantQuality: CommonRace: HornClass: Assassin

2.Sunchaser ShamanQuality: EpicRace: HornClass: Shaman

حجم فایل: 1.9 گیگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 5.0 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

منبع

دانلود Auto Chess 2.4.2
androidgozar.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا