نرم افزار

دانلود AutoBootDisk 2.1 ساخت آسان و خودکار دیسک های بوتیبل

دانلود AutoBootDisk 2.1 ساخت آسان و خودکار دیسک های بوتیبل

دانلود AutoBootDisk 2.1 – ساخت آسان و خودکار دیسک های بوتیبل دانلود AutoBootDisk ساخت آسان و خودکار دیسک های بوتیبل با استفاده از فلش مموری

دانلود AutoBootDisk 2.1 ساخت آسان و خودکار دیسک های بوتیبل

دانلود AutoBootDisk 2.1 - ساخت آسان و خودکار دیسک های بوتیبل

| ساخت آسان و خودکار دیسک های بوتیبل |

AutoBootDisk 2.1 نام نرم افزاری جدید و کم‌حجم، به منظور ساخت آسان دیسک‌های بوتیبل به صورت کاملا خودکار است. شما کاربران با استفاده از این نرم افزار می‌توانید توزیع دلخواه لینوکس خود را انتخاب و جدیدترین نسخه از آن را بر روی دیسک نصب کنید. امروزه استفاده از حافظه‌های فلش، برای بوت کردن سیستم‌عامل یک امر رایج و کاربردی است؛ چرا که این حافظه‌ها دارای سرعت بسیار بیشتری نسبت به نصب از طریق CD/DVD هستند. اگر شما نیز به دنبال ابزاری هستید که بتواند دیسک بوتیبل توزیع لینوکس دلخواه‌تان را به صورت خودکار ایجاد کند، پیشنهاد می‌کنیم AutoBootDisk را از دست ندهید.

این نرم افزار قادر است به طور کاملا خودکار، دیسک بوت مورد نیاز شما را با جدیدترین نسخه از توزیع دلخواه‌تان آماده کند. تنها کافیست که این نرم افزار را دانلود و اجرا کنید. در ادامه می‌توان با انتخاب توزیع مورد نظر، جدیدترین نسخه از آن را به طور مستقیم از طریق نرم افزار دانلود و بر روی دیسک مورد نظر قرار داد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار AutoBootDisk را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار AutoBootDisk :

– امکان ساخت آسان و سریع دیسک‌های بوتیبل

– توانایی ساخت دیسک‌های بوتیبل به صورت دستی و از طریق ایمیج‌های ISO

– قابلیت دانلود مستقیم توزیع‌های لینوکس از طریق نرم افزار

– سازگاری کامل با Ubuntu, Kubuntu, Lubuntu, Debian, Mint, Korora, Slackware Linux, Elementary OS

منبع

دانلود AutoBootDisk 2.1 ساخت آسان و خودکار دیسک های بوتیبل
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا