نرم افزار

دانلود Autodesk AutoCAD Architecture 2022 x64 نرم افزار نقشه کشی معماری

دانلود Autodesk AutoCAD Architecture 2022 x64 نرم افزار نقشه کشی معماری

دانلود Autodesk AutoCAD Architecture 2022 x64 نرم افزار نقشه کشی معماری دانلود Autodesk AutoCAD Architecture نقشه کشی معماری

دانلود Autodesk AutoCAD Architecture 2022 x64 نرم افزار نقشه کشی معماری

دانلود Autodesk AutoCAD Architecture 2020 - نرم افزار نقشه کشی معماری

| نرم افزار نقشه کشی معماری |

Autodesk AutoCAD Architecture 2022 x64 نام یک نسخه مخصوص از گل سرسبد محصولات اتودسک، یعنی اتوکد است که با عنوان ابزار حرفه‌ای نقشه‌کشی ساختمانی و معماری عرضه می‌شود. همانطور که می‌دانید، کمپانی اتودسک (Autodesk) در طول چندسال گذشته با عرضه نرم افزارهای مهندسی متعدد، بسیاری از زمینه‌های صنعتی و رشته‌های تحصیلی را تحت پوشش خود قرار داده است؛ به گونه‌ای که تقریبا برای هریک از زمینه‌های مهندسی از قبیل ساختمان‌سازی، مکانیک، الکتریسیته و … ابزاری مخصوص از اتودسک در دسترس است. ابزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما در نظر گرفته‌ایم، نسخه مخصوص دانشجویان و متخصصان رشته معماری است که بسیاری از نیازهای شما را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

اشیا در معماری با یکدیگر در تعامل هستند و تغییرات آنان بر هم دیگر تاثیر می‌گذارد. برای مثال، یک پنجره با دیواری که بر روی آن نصب شده است ارتباط مستقیمی دارد. در واقع اگر شما دیوار را حذف کنید، پنجره نیز حذف می‌شود. دامنه مطالعاتی رشته معماری بر همین ارتباطات جزئی بنا شده و نرم افزار اتوکد معماری با لحاظ کردن این مسئله، امکان مدل‌سازی‌های 2 بعدی و 3 بعدی را برای شما فراهم می‌کند. شما دانشجویان و یا طراحان متخصص در معماری ساختمان‌ها و سازه‌ها، می‌توانید با استفاده از نرم افزار نقشه‌کشی معماری، کلیه پروژه را ضمن دسترسی به انواع ابزارهای مخصوص پیش برده و بهره‌وری آن را نیز افزایش دهید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Autodesk AutoCAD Architecture را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار Autodesk AutoCAD Architecture :

– سازگاری کامل با مفاهیم و اصطلاح‌های رایج در رشته معماری

– امکان کار بر روی نماها و مدل‌های ساختمانی

– قابلیت طراحی و محاسبات انواع سازه‌ها

– قابلیت ساخت یک برنامه زمان‌بندی برای پروژه‌ها

– پشتیبانی از مانیتورهای 4K

– بهره‌وری گرافیکی بسیار بالا

OS:-Microsoft® Windows® 7 SP1 with Update KB4019990 (64-bit only)-Microsoft Windows 8.1 with Update KB2919355 (64-bit only)-Microsoft Windows 10 (64-bit only) (version 1803 or higher)

CPU:Basic:2.5–2.9 GHz processorRecommended:3+ GHz processorMultiple processors:Supported by the applicationRAM:Basic: 8 GB / Recommended: 16 GBDisplay Resolution:Conventional Displays:1920 x 1080 with True ColorHigh Resolution & 4K Displays:Resolutions up to 3840 x 2160 supported on Windows 10, 64-bit systems (with capable display card)Disk space:10.0 GB

منبع

دانلود Autodesk AutoCAD Architecture 2022 x64 نرم افزار نقشه کشی معماری
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا