نرم افزار

دانلود Autodesk Maya 2022 / LT x64

دانلود Autodesk Maya 2022 / LT x64

دانلود Autodesk Maya 2022 / LT x64 نرم افزار مایا دانلود نرم افزار MAYA دانلود برنامه مایا آخرین ورژن دانلود MAYA دانلود مایا

دانلود Autodesk Maya 2022 / LT x64

دانلود Autodesk Maya 2018 x64 - نرم افزار مایا

| نرم افزار مایا – طراحی سه بعدی |

Autodesk Maya 2022 / LT x64 نرم افزار قدرتمند و شناخته شده ای در زمینه طراحی و مدل سازی سه بعدی می باشد. برنامه مایا همواره به عنوان نرم افزار قدرتمند در زمینه طراحی مطرح بوده است آن به دلیل استفاده از ابزار تخصصی و پیچیده برای طراحی بوده است. از نرم افزار MAYA به عنوان قدرتمندی در زمینه طراحی انیمیشن نیز یاد میشود. با این برنامه می توانید از حرفه ای ترین ابزارهای طراحی سه بعدی برای خلق انیمیشن های سه بعدی استفاده کنید. رابط کاربری سازمان سافته و متعادلی داشته و دارای منو ها و گزینه هاو نوار ابزارهای بسیار دقیق و قابل تنظیم میباشد.

برنامه MAYA دارای سطح مدل های متفاوت طراحی سه بعدی میباشد و همچنین از بافت های گوناگونی برای انیمیشن سازی تعبیه شده است به طوری که صحنه و و المان ها به صورت کامل حرفه ای می توانند خلق شوند. گرافیک برداری و همچنین تصاویر واقعی را می توان در مایا ایجاد کرد و صحنه های متحرک را به بهترین نحو مدیریت و طراحی کرد, قسمت صوتی نرم افزار نیز به طور چشمگیری خوب طراحی شده به طوری که به جلوه های ویژه طرح های شما روحی وصف ناپذیر خواهد بخشید.

نرم افزار MAYA از فرمت های مختلفی پشتیبانی می کند از جمله, تصاویر دیجیتالی, بردارها, هندسه,و … . خلاصه نرم افزار مایا ابزار قدرتمندی برای هر کسی که در زمینه انیمیشن فعالیت می کند میباشد و هر آنچیزی که کاربران برای خلق هنر هایی با کیفیت بالا نیاز دارند را در اختیارشان خواهند گذاشت. هم اکنون می توانید آخرین ورژن نرم افزار Autodesk Maya را از سایت یاس دانلود دریافت کنید.

ویژگی های نرم افزار Autodesk Maya :

– رابط کاربری پرمحتوا برای به حداکثر رساندن بهره وری

– مدلسازی چندضلعی

– ابزارهای بهینه سازی

– ابزار های حرفه ای طراحی انیمیشن

– طراحی منحصربفرد شخصیت های انیمیشنی

– ابزارهای مدیریت داده

– قابلیت مدلسازی سطوح فرعی

– پشتیبانی از مدلسازی NURBS

– ترکیب حالات لایو 2D با عناصر 3D

– قابلیت MAYA Cloth (طراحی ظاهر لباس ها مثل خشک و تر و چسبناک)

– قابلیت طرح آسان لباس های واقعی و مدل موها

– امکان Rendering کنترل ها و Effect ها

(برای مشاهده در سایز اصلی بر روی عکس کلیک نمایید)

Autodesk.Maya .Screen1 YasDL.com  150x93 - دانلود Autodesk Maya 2022 / LT x64 - نرم افزار مایا

 

OS:Microsoft® Windows® 7 (SP1), Microsoft Windows 10 Anniversary Update (64-bit only) (version 1607 or higher) operating systemCPU:64-bit Intel® or AMD® multi-core processor with SSE4.2 instruction setRAM:8 GB of RAM (16 GB or more recommended)

منبع

دانلود Autodesk Maya 2022 / LT x64
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا