نرم افزار

دانلود AutoResponder for Instagram Pro 2.0.3

دانلود AutoResponder for Instagram Pro 2.0.3

AutoResponder for Instagram – Auto Reply Bot Pro – برنامه ای برای انجام خودکار کارها، پاسخ خودکار به هر دایرکت و ارسال پیام خوش آمد گویی در اینستاگرام.

دانلود AutoResponder for Instagram Pro 2.0.3

AutoResponder for Instagram – Auto Reply Bot Pro v2.0.3 – دانلود برنامه پاسخ خودکار به پیام ها در اینستاگرامنسخه آنلاک شده و کامل

برنامه AutoResponder for Instagram – Auto Reply Bot Premium یک ربات چت است که به شما امکان می دهد به طور خودکار به پیام های دریافت شده دایرکت اینستاگرام پاسخ دهید. تنظیمات زیادی برای سفارشی کردن هر پاسخ خودکار برای نیازهای شما وجود دارد. اکنون می توانید نسخه کامل این برنامه را به صورت رایگان از اندرویدگذر دانلود کنید و دوستان یا مشتریان خود را با ربات خود شگفت زده کنید. این برنامه توسط TK Studio در گوگل پلی عرضه شده است.

امکانات برنامه AutoResponder for Instagram – Auto Reply Bot Pro اندروید:– پاسخ به پیام های دایرکت اینستاگرام– قابل تنظیم به صورت جداگانه– شامل بسیاری از ابزارهای اتوماسیون و انجام خودکار کارها– واکنش به تمام پیام ها در هنگام مشغول بودن و نداشتن وقت– ارسال پاسخ به پیام های خاص– پیام خوش آمد گویی برای چت های جدید– جایگزین های پاسخ زنده (موقعیت مکانی، زمان، نام و …)– چندین پاسخ در یک قاعده و دستور– کار با مخاطبین و گروه ها– نادیده گرفتن و ویژه کردن مخاطبین و گروه ها– زمانبندی خودکار با تاخیر– هوش مصنوعی با Dialogflow.com (همان api.ai سابق)– کار به عنوان افزونه Tasker (تسکر ابزاری برای اتوماسیون است)– تنظیمات بکاپ گیری برای بازیابی آسان– نماینده شخصی برای تجارت کوچک شما– تقریبا همه چیز با این ربات امکان پذیر است!– و …

You can now rearrange rulesNew features: Reply only if screen off, device charging, ringer silent, do not disturb active or car mode active.

حجم فایل: 9.8 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 7.0 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

منبع

دانلود AutoResponder for Instagram Pro 2.0.3
androidgozar.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا