نرم افزار

دانلود Bitdefender 60

دانلود Bitdefender 60

دانلود Bitdefender 60

دانلود Bitdefender 60-Second Virus Scanner 1.0.11.16 - آنتی ویروس کم حجم بیت دیفندر

| آنتی ویروس کم حجم بیت دیفندر |

Bitdefender 60-Second Virus Scanner 1.0.11.16 نام نسخه‌ای رایگان، کم حجم و در عین حال قدرتمند محصول امنیتی بیت دیفندر است که می‌تواند انواع ویروس‌ها و ابزارهای مخرب در سیستم را شناسایی کرده و شما را از وجود آنان آگاه سازد. در نگاه اول، شاید تصور شما بر این باشد که این محصول امنیتی قادر است تمامی ویروس‌ها و فایل‌های مخرب در سیستم را به خودی خود نیز پاک‌سازی کند. اما به واقع می‌توان گفت که این محصول جدید، در واقع یک لایه امنیتی اضافه بر سازمان برای آنتی ویروس اصلی سیستم کاربر به حساب می‌آید. کاربران با استفاده از این نرم افزار کم حجم، می‌توانند انواع تهدیدات سیستمی را شناسایی کرده و با استفاده از ضدویروس اصلی، نسبت به حذف آن اقدام نمایند.

از آنجا که در سال‌های اخیر، آنتی ویروس بیت دیفندر توانسته بالاترین نمره را در میان رقبای امنیتی خود به دست آورد، شاید لازم باشد که در انتخاب آنتی ویروس مناسب سیستم خود تجدید نظر کنید! این محصول کم‌حجم، می‌تواند جزئیات کاملی از ابزارهای مخرب، ویروس‌ها و سایر تهدیدات موجود در سیستم را به نمایش بگذارد تا کاربران بتوانند با استفاده از محصولات امنیتی این شرکت، نسبت به حذف آن اقدام نمایند. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Bitdefender 60-Second Virus Scanner را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار Bitdefender 60-Second Virus Scanner :

– عملکرد ابری و عدم نیاز به آپدیت دائم

– مناسب برای اسکن سریع سیستم و تشخیص تهدیدات موجود

– شناسایی جدیدترین ابزارهای مخرب، ویروس‌ها، باجگیرها و …

– دارا بودن حجم اندک در مقایسه با عملکرد بسیار حرفه‌ای

– رابط کاربری ساده و زیبا

تصاویری از محیط نرم افزار :

Bitdefender 60 Second Virus Scanner.cover1  300x195 - دانلود Bitdefender 60-Second Virus Scanner 1.0.11.16 - آنتی ویروس کم حجم بیت دیفندر

منبع

دانلود Bitdefender 60
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا