نرم افزار

دانلود Camera MX 3.4.202

دانلود Camera MX 3.4.202

دانلود Camera MX 3.4.202 – دوربین حرفه ای برای اندروید دانلود Camera MX برای اندروید نرم افزار دوربین حرفه ای برای اندروید

دانلود Camera MX 3.4.202

دانلود Camera MX 3.4.202 - دوربین حرفه ای برای اندروید

| نرم افزار دوربین حرفه ای برای اندروید |

Camera MX 3.4.202 نام یکی از قدرتمندترین نرم افزارها به عنوان جایگزین اپلیکیشن Camera گوشی و تبلت اندرویدی شماست. به کمک این نرم افزار ، شما امکاناتی خارق العاده را در حین عکس برداری و فیلمبرداری در اختیار خواهید داشت ، ضمن آنکه در انتهای کار می توانید از ویرایشگرهای پیشرفته این نرم افزار نیز بهره ببرید. این نرم افزار با بیش از 10 میلیون دانلود در مارکت اندروید ، یکی از قدرتمندترین اپلیکیشن های Camera در گوگل پلی استور به شمار می رود. Camera MX ابزاری حرفه ای را به هنگام ثبت تصاویر رویایی در اختیار شما می گذارد ، ضمن آنکه ضبط ویدیوها نیز با امکانات مناسب و حرفه ای نیز بدون هیچگونه مشکلی کار می کند. اگر اپلیکیشن پیش فرض دوربین گوشی یا تبلت اندرویدی تان کیفیت مناسبی ندارد ، ممکن است با محدودیت هایی همراه باشد ؛ بنابراین بهتر است با نصب Camera MX ، از حداکثر توان دوربین دستگاهتان استفاده کنید.

Camera MX مجموعه ای از افکت ها را به صورت پیش فرض در خود جای داده است و می توانید به صورت زنده آن را بر روی دوربین خود اعمال کرده و تصاویری حیرت انگیز را با گوشی اندرویدی تان به ثبت برسانید. این نرم افزار مجموعه ای از افکت ها و فیلترهای محبوب را در خود دارد که می توان از جمله آنان به موارد مشهوری همچون HDR, TiltShift & Little Planet, Vintage, Lomo, Color Splash, Pop Art, Black & White, Sepia و … اشاره کرد. ویرایشگرهای حرفه ای تصویر و ویدیو در این نرم افزار نیز می توانند کارکرد خود را به نحوی حرفه ای به اجرا گذاشته و شما را از قابلیت های گسترده خود به وجد آورند. هم اکنون می توانید نرم افزار Camera MX را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

تصاویری از محیط نرم افزار :

Camera MX1

منبع

دانلود Camera MX 3.4.202
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا