نرم افزار

دانلود Core FTP Pro 2.2 Build 1939 نرم افزار مدیریت اف تی پی

دانلود Core FTP Pro 2.2 Build 1939 نرم افزار مدیریت اف تی پی

دانلود Core FTP Pro 2.2 Build 1939 x86/x64 نرم افزار مدیریت اف تی پی نرم افزار جهت اتصال به پروتکل های FTP و تبادل فایل به سرورهای از راه دور

دانلود Core FTP Pro 2.2 Build 1939 نرم افزار مدیریت اف تی پی

دانلود Core FTP Pro 2.2 Build 1857 - نرم افزار مدیریت اف تی پی

| نرم افزار مدیریت اف تی پی |

Core FTP Pro 2.2 Build 1939 x86/x64 نام یکی از برترین نرم افزارهای اینترنتی ، جهت اتصال به پروتکل های FTP و تبادل فایل به سرورهای از راه دور است. این نرم افزار با بهره گیری از پیشرفته ترین متدهای رمزگذاری ، ضمن انتقال و یا دریافت فایل ها از سرور FTP ، آنان را رمزگذاری می کند تا امکان دزدی اطلاعات به شیوه های مدرن به صفر برسند. این نرم افزار با پشتیبانی از IBM Information Exchange و به روز رسانی تحت خط فرمان ، یکی از مناسب ترین ابزارهای مدیریت و اتصال به سرورهای FTP می باشد. Core FTP Pro با پشتیبانی از آدرس های دامنه بین المللی و انتقال فایل ها در فضایی امن و پرسرعت ، با یک یوزر اینترفیس بسیار عالی یکی از مناسب ترین نرم افزارهای FTP به شمار می آید.

نسخه جدید نرم افزار Core FTP Pro با پشتیبانی کامل از SFTP, SSL & HTTPS ، احتمال هک شدن حساب های اف تی پی را به صفر می رساند و شما به کمک این نسخه از نرم افزار می توانید به سرورهایی با اینگونه استانداردهای رمزگذاری نیز متصل شوید. Core FTP Pro از ویژگی انتقال فایل به صورت سایت به سایت شما را قادر می سازد فرایند انتقال بین سایت ها را بدون واسطه و در زمانی کوتاه تر انجام دهید و با Drag&Drop کامل و قابلیت های Start/Stop/Pause/Resume ویژگی های بسیار انعطاف پذیر را در اختیار داشته باشید.  هم اکنون می توانید نرم افزار Core FTP Pro را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار Core FTP Pro :

– پشتیبانی کامل از SFTP, SSL & HTTPS

– پشتیبانی از دامنه های بین المللی

– قابلیت انتقال سریع فایل ها توسط کلاینت ها

– پشتیبانی از استاندارد امنیتی HIPAA

– پشتیبانی از فشرده سازی Mode Z

– دارا بودن رابط کاربری یوزر فرندلی

– امکان تبادل اطلاعات در میان دو سایت بدون واسطه

– پشتیبانی کامل از Drag&Drop

– پشتیبانی از قابلیت های Start/Stop/Pause/Resume

منبع

دانلود Core FTP Pro 2.2 Build 1939 نرم افزار مدیریت اف تی پی
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا