نرم افزار

دانلود Deltopia Deltawalker Oro Edition 2.5.5 x64 مقایسه فایل‌ها و فولدرها

دانلود Deltopia Deltawalker Oro Edition 2.5.5 x64 مقایسه فایل‌ها و فولدرها

دانلود Deltopia Deltawalker Oro Edition 2.5.5 x64 مقایسه فایل‌ها و فولدرها

دانلود Deltopia Deltawalker Oro Edition 2.5.5 x64 - نرم افزار مقایسه فایل‌ها و فولدرها

| نرم افزار مقایسه فایل‌ها و فولدرها |

Deltopia Deltawalker Oro Edition 2.5.5 x64 نام یک ابزار جدید و قدرتمند به منظور مقایسه و بررسی دقیق فایل‌ها و فولدرها است که از آن برای کپی و جابه‌جایی فایل و فولدرها استفاده می‌شود. اگر از کاربران حرفه‌ای ویندوز باشید، احتمالا روزانه صدها فایل و فولدر مختلف را از یک آدرس به آدرس دیگر منتقل و یا کپی می‌کنید. مسئله‌ای که در بسیاری از مواقع کاربران با آن مواجه شده و دچار اشتباه می‌شوند، جایگزینی و انتقال اشتباه فایل‌ها است. بارها پیش آمده که با کپی و جایگزین یک فایل اشتباه، نسخه اصلی آن را از دست داده و دیگر هیچ راهی برای بازگردانی آن وجود نداشته است. در صورتی که شما هم می‌خواهید یک بار برای همیشه روند کپی و انتقال فایل‌ها در سیستم را با نظم بیشتری به انجام برسانید، پیشنهاد می‌کنیم فرصت استفاده از ابزار فعلی را از دست ندهید.

این نرم افزار در واقع یک راهکار حرفه‌ای و قوی به منظور مقایسه فایل‌ها و فولدرها است تا بدین ترتیب بتوانید نقاط مشترک و یا تفاوت فایل‌ها و فولدرها را پیش از فرآیند کپی و انتقال مشاهده نموده و پس از تصمیم‌گیری صحیح اقدام به انجام کارها کنید. این برنامه شما را قادر می‌سازد تا بتوانید به آسانی محتوای فایل‌ها و تغییرات هر نسخه را به سرعت مشاهده کرده و در رابطه با آنان تصمیم مناسب را بگیرید. این برنامه، مناسب برای نیاز توسعه‌دهندگان، نویسندگان و محققان است که امکان بررسی محتوا و سورس‌کدها را به شکل ساده و سریع‌تری برای آنان فراهم می‌کند. هم اکنون می توانید نرم افزار Deltopia Deltawalker Oro Edition را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار Deltopia Deltawalker Oro Edition :

– مناسب با نیاز توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویسان جهت نمایش و مقایسه تفاوت فایل‌ها با پشتیبانی از تعداد 50 زبان مختلف

– امکان مقایسه دو یا چند فولدر مختلف به منظور بررسی محتوای آنان جهت جلوگیری از کپی و جایگزینی اشتباه

– امکان استفاده برای محققین و نویسندگان جهت مقایسه تفاوت فایل‌ها، نسخه اسناد و …

– دارا بودن رابط گرافیکی ساده و کاربرپسند

تصاویری از محیط نرم افزار :

Deltopia Deltawalker Oro Edition.cover1  300x208 - دانلود Deltopia Deltawalker Oro Edition 2.5.5 x64 - نرم افزار مقایسه فایل‌ها و فولدرها

منبع

دانلود Deltopia Deltawalker Oro Edition 2.5.5 x64 مقایسه فایل‌ها و فولدرها
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا