نرم افزار

دانلود Dragon Mania Legends 6.2.0k بازی افسانه های اژدها اندروید

دانلود Dragon Mania Legends 6.2.0k بازی افسانه های اژدها اندروید

دانلود بازی Dragon Mania Legends برای اندروید. یک بازی شبیه ساز بسیار جذاب از استودیوی مشهور Gameloft است که در آن باید صدها اژدها جمع آوری کنید، از آنها مراقبت کنید و به آنها برای نبرد آموزش دهید.

دانلود Dragon Mania Legends 6.2.0k بازی افسانه های اژدها اندروید

Dragon Mania Legends v6.2.0k – دانلود بازی افسانه های عشق اژدها اندرویدنسخه معمولی اصلی + تریلر گیم پلی بازی

Dragon Mania Legends یک بازی شبیه ساز بسیار جذاب از استودیوی مشهور Gameloft است که در آن باید صدها اژدها جمع آوری کنید، از آنها مراقبت کنید و به آنها برای نبرد آموزش دهید. اژدها های رنگارنگ را در جزیره اژدها پرورش دهید و از آنها مراقبت کنید. با اژدهایان خود به صورت 3 در مقابل 3 در میدان جنگ مبارزه کنید. در این بازی پرورش اژدها اندروید برای تبدیل شدن به قدرتمند ترین فرمانروای اژدها تلاش کنید. جهان جادویی اژدها ها را کاوش کنید، وظایف مختلف را انجام دهید و اژدهایان جدید پیدا کنید. یک خانه راحت برای حیوانات خود بسازید. قدرتمند ترین اژدها های خود را با هم ترکیب کنید تا انواع جدید حیوانات دو رگه به وجود آیند. از توانایی های مبارزه ای منحصر به فرد اژدهایان خود استفاده کنید و در میدان جنگ در مقابل دیگر بازیکنان برنده شوید.

As the ground splits and mountains shatter, Ancient Earth dragons have arrived in Dragolandia!- Discover a new Dragon Board event with the latest crop of Ancient dragons.- The Enchantment and Dragon Leagues are merged into one awesome system with amazing rewards!- The maximum dragon level has been increased to 120 (from 100) and dragons can be enchanted up to 12 stars (from 8).- Heroic Mode too easy? Try Nightmare Mode on the Campaign Map, where you will meet nightmarishly strong opponents.

حجم فایل: 162.1 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 5.0 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

منبع

دانلود Dragon Mania Legends 6.2.0k بازی افسانه های اژدها اندروید
androidgozar.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا