نرم افزار

دانلود Drift Max Pro

دانلود Drift Max Pro

Drift Max Pro – Car Drifting Game از بازی های جذاب و پرطرفدار سبک ماشین سواری و مسابقه ای است که توسط استودیوی بازی سازی Tiramiso طراحی و عرضه و تا کنون بیش

دانلود Drift Max Pro

Drift Max Pro – Car Drifting Game از بازی های جذاب و پرطرفدار سبک ماشین سواری و مسابقه ای است که توسط استودیوی بازی سازی Tiramiso طراحی و عرضه و تا کنون بیش از پنج میلیون بار توسط کاربران دانلود شده است. در این بازی باید با ماشین های مختلفی به رقابت بپردازید و با به حرکت در اوردن انها تجربه مهیج ماشین سواری به همراه لایی کشیدن بر روی جاده را بدست اورید. شما می توانید با توجه به هر سلیقه ای که دارید ماشین دلخواه خود را تغییر دهید و زاویه دوربین جاده را با توجه به راحتی خود تنظیم کنید و بازی را از جهتی که دوست دارید ببینید. با سرعت و رانندگی تاکتیکی خود امتیاز خود را افزایش دهید و در نتیجه امکانات ماشین خود را ارتقا دهید. باید چالش ها و موانع زیادی را پشت سر بگذارید تا بتوانید برنده ی رقابت ها شوید.

دانلود Drift Max Pro – Car Drifting Game 2.4.72 - بازی مسابقات دریفت برای اندروید

تجربه ی بازی جذاب Drift Max Pro – Car Drifting Game از دست ندهید، یکی از ویژگی های جذاب بازی مذکور گرافیک بی نظیر و صداگذاری هیجان انگیز آن است همچنین می توان به رایگان بودن و اجرای آفلاین بازی نیز اشاره کرد اما شما باید برای اجرا حتما فایل دیتای بازی را نیز دانلود کنید. به جمع میلیون ها کاربری بپیوندید که در حال اجرای این گیم پلی هیجان انگیز هستند.

منبع

دانلود Drift Max Pro
androidkade.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا