نرم افزار

دانلود DxWnd 2.04.03 fx1

دانلود DxWnd 2.04.03 fx1

دانلود DxWnd 2.04.03 fx1 – تغییر سایز پنجره برنامه ها و بازی ها دانلود DxWnd نرم افزار تغییر سایز پنجره برنامه ها و بازی ها در اندازه دلخواه

دانلود DxWnd 2.04.03 fx1

دانلود DxWnd 2.04.03 fx1 - تغییر سایز پنجره برنامه ها و بازی ها

| نرم افزار تغییر سایز پنجره برنامه ها و بازی ها |

DxWnd 2.04.07 نام نرم افزاری کم حجم و کاربردی، به منظور تنظیم سایز پنجره ها در ویندوز است. احتمالا برای شما هم پیش آمده که بخواهید یک پنجره خاص در ویندوز را تغییر سایز دهید، اما این امکان برایتان وجود نداشته باشد. برای مثال نرم افزارهایی هستند که فقط و فقط در حالت فول اسکرین اجرا می شوند، بازی های کامپیوتری نیز همینطور؛ شما امکان تغییر سایز اینگونه اپلیکیشن ها را در حالت پیش فرض ندارید، اما در این مطلب از سایت یاس دانلود نرم افزاری را برای شما آماده کرده ایم که این امکان را برای شما فراهم می آورد.

طرز کار این نرم افزار بسیار ساده است، تنها کافیست که نرم افزار یا بازی مورد نظر خود را به محیط برنامه Drag & Drop کنید. حال برنامه مورد نظر شما به سادگی در پنجره اجرا خواهد شد، کاربرد اصلی این نرم افزار در زمان هایی که شما می خواهید به طور همزمان چندین کار را با هم انجام دهید، در چنین مواقعی نیاز به دو مانیتور نیست، چرا که نرم افزار DxWnd می تواند اپلیکیشن شما را مجبور به اجرا در یک اندازه خاص کند. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار DxWnd را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

منبع

دانلود DxWnd 2.04.03 fx1
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا