نرم افزار

دانلود EasyBee 1.1.7.0

دانلود EasyBee 1.1.7.0

دانلود EasyBee 1.1.7.0 – نرم افزار مدیریت آیفون و آیپد در ویندوز دانلود EasyBee نرم افزار مدیریت آیفون و آیپد در ویندوز – نرم افزار جایگزین آیتونز

دانلود EasyBee 1.1.7.0

دانلود EasyBee 1.1.7.0 - نرم افزار مدیریت آیفون و آیپد در ویندوز

| نرم افزار مدیریت آیفون و آیپد در ویندوز |

EasyBee 1.1.7.0 نام یک نرم افزار جایگزین برای آیتونز است که شما کاربران دستگاه‌های اپل از جمله آیفون، آیپادتاچ و آیپد را برای همیشه از نیاز دائم به نرم افزار iTunes خلاص می‌کند! همانطور که می‌دانید، کار با آیتونز و انتقال اطلاعات بین دستگاه‌های iOS و کامپیوتر، امری پیچیده و زمان‌بر است. به همین دلیل، بسیاری از افراد به جای استفاده از آیتونز، از نرم افزارهایی جایگزین استفاده می‌کنند. یکی از بهترین و جدیدترین نرم افزارهای جایگزین به منظور مدیریت محتویات دستگاه‌های اپل، برنامه EasyBee است. به کمک این برنامه، شما می‌ـوانید حافظه دستگاه خود را همانند یک فلش مموری یا حافظه معمولی مدیریت کرده و به مدیریت داده‌های موجود در آنان بپردازید.

به کمک این برنامه، شما می‌توانید محتویات موجود در دستگاه‌های iOS را با اتصال به سیستم کامپیوتری‌تان، در نمای ویندوز اکسپلورر مشاهده و اجرا کنید. همچنین امکان انتقال داده‌های شما به ویندوز نیز وجود دارد. به محض نصب و راه‌اندازی، این نرم افزار سریعا دستگاه‌های متصل شده به سیستم را شناسایی و با نمایش دادن یک حافظه مجازی، امکان مدیریت محتوای آنان را برای شما فراهم می‌کند. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار EasyBee را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار EasyBee :

– قابلیت انتقال فایل‌های صوتی، ویدیویی، تصویری و … از آیفون و آیپد به کامپیوتر

– امکان بک‌آپ‌گیری از دیتای اپلیکیشن‌ها

– قابلیت اجرا کردن محتویات دستگاه‌های اپل در نمای ویندوز اکسپلورر

– امکان استفاده از حافظه دستگاه همانند یک فلش مموری

منبع

دانلود EasyBee 1.1.7.0
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا