نرم افزار

دانلود Extended GodMode 1.0.2.14

دانلود Extended GodMode 1.0.2.14

دانلود Extended GodMode 1.0.2.14 – دسترسی سریع به تنظیمات پیشرفته ویندوز دانلود Extended GodMode دسترسی سریع به تنظیمات پیشرفته ویندوز

دانلود Extended GodMode 1.0.2.14

دانلود Extended GodMode 1.0.2.14 - دسترسی سریع به تنظیمات پیشرفته ویندوز

| دسترسی سریع به تنظیمات پیشرفته ویندوز |

Extended GodMode 1.0.2.14 نام یک محصول نرم افزاری جدید، رایگان و قدرتمند به منظور دسترسی ساده و سریع به تنظیمات پیشرفته ویندوز است. با این برنامه، کاربر می‌تواند به تنظبمات سیستمی ویندوز به شکلی ساده و سریع دسترسی داشته باشد و در نهایت سادگی آن‌ها را تغییر داده و مطابق با نیاز خود آن را شخصی‌سازی کند. آپشن‌ها و تنظیماتی که در این برنامه گنجانده شده، از قسمت‌های مختلف سیستم‌عامل ویندوز هستند که به منظور دسترسی به هریک باید تعداد زیادی کلیک کنید و شاید که نیاز باشد حتی مدت زمان مشخصی را هم صرف این کار کنید. ولی نرم افزار فعلی امکانی را برای شما مهیا می‌کند که بتوانید به سرعت تنظیمات مورد نظر خود را تغییر دهید و آن‌ها را طبق نیاز خود تنظیم کنید.

به طور کلی این برنامه 200 آیتم مختلف در خود دارد که می‌توانید مطابق با نسخه ویندوز و یا پیکربندی دلخواه خود آن را تغییر دهید. این برنامه کامل‌ترین تنظیمات پرکاربرد ویندوز را در خود جای داده است که برای تغییر آن‌ها نیاز به دسترسی ادمین و همینطور کنترل پنل ویندوز ارید. ولی به کمک این برنامه، شما می‌توانید همه این تنظیمات را در یک نمای زیبا و کاربرپسند به صورت دسته‌بندی شده مشاهده کنید و تنها با یک کلیک اقدام به فعال یا غیرفعال‌سازی آن‌ کنید. هم اکنون می توانید نرم افزار Extended GodMode را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار Extended GodMode :

– امکان جستجوی سریع با تایپ کردن نام آیتم مورد نظر

– قابلیت ذخیره‌سازی و دسترسی سریع به جستجوهای پیشین

– امکان مدیریت علاقه‌مندی‌ها

– قابلیت دسترسی سریع به آیتم‌های پرکاربرد

– یکپارچگی با کنترل پنل ویندوز

– امکان دسترسی سریع به تنظیمات پیشرفته ویندوز

– سازگاری با Windows 7/8.1/10

تصاویری از محیط نرم افزار :

Extended GodMode.cover1  300x148 - دانلود Extended GodMode 1.0.2.14 - دسترسی سریع به تنظیمات پیشرفته ویندوز

منبع

دانلود Extended GodMode 1.0.2.14
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا