نرم افزار

دانلود GraphPad Prism 9.1.2.226 x64

دانلود GraphPad Prism 9.1.2.226 x64

دانلود GraphPad Prism 9.1.2.226 x64 تحلیل مسائل آماری و گراف‌های علمی دانلود GraphPad Prism نرم افزار تحلیل مسائل آماری و گراف‌های علمی

دانلود GraphPad Prism 9.1.2.226 x64

دانلود GraphPad Prism 9.1.2.226 - تحلیل مسائل آماری و گراف‌های علمی

| نرم افزار تحلیل مسائل آماری و گراف‌های علمی |

GraphPad Prism 9.1.2.226 x64 نام نرم افزاری جدید و حرفه‌ای در زمینه تحلیل‌های آماری و انجام انواع محاسبات مربوط به این مبحث از ریاضیات است. این نرم افزار امکان ترسیم نمودارهای علمی و انجام انواع محاسبات را در خود دارد که با استفاده از آن می‌توان به تجزیه و تحلیل داده‌های آماری پرداخت. این برنامه، در ابتدا متناسب با نیاز دانشمندان رشته زیست‌شناسی در مدارس پزشکی و همچنین شرکت‌های داروسازی توسعه داده شد. امروزه، این برنامه به شکل وسیع‌تری در زمینه‌های مختلف علمی به کار می‌رود و بیش از 200 هزار دانشمند مختلف در 110 کشور دنیا از این نرم افزار برای مصورسازی داده‌ها و انجام محاسبات آماری استاده می‌کنند.

با استفاده از این برنامه، شما دانشمندان رشته‌های مرتبط با مفاهیم آمار و محاسبات می‌توانید سخت‌ترین و دشوارترین مسائل را با سرعت بسیار مناسب حل کرده و نتایج را به شکل نمودارهای گرافیکی درآورید. بر خلاف نرم افزار اکسل و دیگر برنامه‌های مشابه، این نرم افزار دارای هشت نوع مختلف از جداول داده‌ای است که به طور خاص متناسب با تحلیل‌های مدنظر شما آماده شده‌اند. در این نرم افزار می‌توان همزمان با وارد کردن و یا ویرایش کردن داده‌ها، تغییرات و نتایج را در خروجی و نمودارهای ایجاد شده مشاهده کرد. هم اکنون می توانید نرم افزار GraphPad Prism را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار GraphPad Prism :

– امکان سازماندهی داده‌ها به شیوه موثر

– دارا بودن 8 نوع از داده‌های جدولی مختلف برای تحلیل‌های مدنظر کاربر

– امکان به انجام رساندن آنالیزهای دقیق بر روی داده‌ها

– امکان خودکارسازی فعالیت‌ها بدون نیاز به برنامه‌ریزی دستی

– قابلیت ترسیم نمودارهای سه‌بعدی بر اساس نتایج

تصاویری از محیط نرم افزار :

GraphPad Prism.cover1  300x221 - دانلود GraphPad Prism 9.1.2.226 x64 - تحلیل مسائل آماری و گراف‌های علمی

منبع

دانلود GraphPad Prism 9.1.2.226 x64
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا