نرم افزار

دانلود GreenBrowser 6.9.0517

دانلود GreenBrowser 6.9.0517

دانلود GreenBrowser 6.9.0517 – مرورگر مبتنی بر اینترنت اکسپلورر دانلود GreenBrowser مرورگر مبتنی بر اینترنت اکسپلورر گرین بروزر

دانلود GreenBrowser 6.9.0517

دانلود GreenBrowser 6.9.0517 - مرورگر مبتنی بر اینترنت اکسپلورر

| مرورگر مبتنی بر اینترنت اکسپلورر گرین بروزر |

GreenBrowser 6.9.0517 نام یک مرورگر قدرتمند وب برای سیستم عامل ویندوز مبتنی بر مرورگر اینترنت اکسپلورر است. این نرم افزار امکان گشت و گذار در صفحات وب با پشتیبانی از ویژگی باز کردن چندین تب در یک پنجره ، ویژگی پر کردن خودکار فرم ها ، حرکات سریع ماوس برای انجام فعالیت های گوناگون و … را در اختیار کاربر قرار می دهد. امروزه بازار مرورگرهای تحت وب روز به روز در حال گسترش و پیشرفت است ؛ یکی دیگر از مرورگرهایی که قصد داریم خدمت شما کاربران عزیز معرفی کنیم ، گرین بروزر به عنوان یکی از مرورگرهای مبتنی بر IE می باشد.

هرچند اساس توسعه این نرم افزار مرورگر وب ، مبتنی بر مرورگر اینترنت اکسپلورر بوده است ، اما برخی از ویژگی های جدید و کاربردی آن از جمله قابلیت مدیریت تب ها در یک پنجره ، استفاده از حرکات شرتکات ماوس و پر شدن خودکار فرم ها ، تجربه کاری بهتری را به کاربر ارائه می کند. GreenBrowser می تواند به صورت خودکار فرم های مورد نظر شما را برایتان پر کند ، از این رو دیگر لازم نیست هربار نام ، آدرس ، شماره تلفن و … را در فرم های وب سایت های گوناگون وارد کنید.از سایر قابلیت های این نرم افزار می توان به امکانات شخصی سازی بسیار گسترده اشاره کرد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار GreenBrowser را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار GreenBrowser :

– دارا بودن قابلیت مدیریت چندین تب در یک پنجره

– جایگزینی بسیار مناسب برای مرورگر اینترنت اکسپلورر

– امکان پر کردن خودکار فرم های وب

– دارا بودن امکانات شخصی سازی بسیار

منبع

دانلود GreenBrowser 6.9.0517
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا