نرم افزار

دانلود Ice Box Pro

دانلود Ice Box Pro

دانلود Ice Box Pro – Apps Freezer 1.3.5 – فریز کردن اپلیکیشن های اندروید دانلود Ice Box Pro – Apps freezer برای اندروید نرم افزار کاهش مصرف باطری اندروید

دانلود Ice Box Pro

دانلود Ice Box Pro - Apps Freezer 1.3.5 - فریز کردن اپلیکیشن های اندروید

| نرم افزار فریز کردن اپلیکیشن های اندروید |

| نیازمند روت ! |

Ice Box Pro – Apps Freezer [Root] v1.3.5 نام نرم افزاری به منظور افزایش سرعت گوشی های اندرویدی ، کاهش میزان مصرف از منابع ، افزایش عمر باطری و جلوگیری از فعالیت های پس زمینه اپلیکیشن های مورد نظر شماست. آیا تا به حال برایتان پیش آمده که اپلیکیشنی را در گوشی اندرویدی خود نصب کرده باشید ، که دوست ندارید از آن استفاده کنید؟ این موضوع در برخی مواقع ممکن است برای بسیاری از افراد پیش بیاید. به عنوان مثال در شرایطی خاص شما دوست ندارید از سرویس اینستاگرام استفاده کنید ، اما اپلیکیشن آن را بر روی گوشی خود نصب کرده اید. در چنین مواقعی شما می توانید فعالیت های چنین اپلیکیشنی را به طور کامل در حالت انجماد یا فریز قرار دهید.

Ice Box Pro – Apps Freezer به شما این امکان را می دهد که اپلیکیشن های مورد نظر خود را در جعبه ای مخصوص قرار دهید تا با این کار حتی آیکون آنان از لانچر دستگاهتان حذف گردند. با قرار دادن اپلیکیشن مورد نظر در باکس فریز ، از امکان استفاده ی اینترنت WiFi و یا دیتای تلفن همراه از سوی آن اپلیکیشن جلوگیری خواهید کرد. در واقع شما در هر زمان که بخواهید با ورود به Ice Box Pro می توانید اپلیکیشن های فریز شده را اجرا و از قابلیت های آن بهره ببرید ؛ به محض قفل کردن صفحه گوشی ، تمامی فعالیت های آنان متوقف خواهد شد ؛ به گونه ای که گویی اصلا بر روی دستگاه شما نصب نشده اند ! هم اکنون می توانید نرم افزار Ice Box Pro – Apps Freezer را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

تصاویری از محیط نرم افزار :

Ice Box Pro1

منبع

دانلود Ice Box Pro
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا