نرم افزار

دانلود Idoo File Encryption Pro 8.1.0

دانلود Idoo File Encryption Pro 8.1.0

دانلود Idoo File Encryption Pro 8.1.0 – نرم افزار رمزگذاری فایل ها دانلود Idoo File Encryption Pro نرم افزار رمزگذاری فایل ها

دانلود Idoo File Encryption Pro 8.1.0

دانلود Idoo File Encryption Pro 8.1.0 - نرم افزار رمزگذاری فایل ها

| نرم افزار رمزگذاری فایل ها |

Idoo File Encryption Pro 8.1.0 نرم افزاری جدید، کم حجم و بسیار کاربردی، در زمینه محافظت از فایل ها و فولدرهای شما در سیستم عامل ویندوز است. فایل های دیجیتالی اعم از تصاویر، ویدیوها، اسناد محرمانه و … از دسته اطلاعاتی هستند که در موارد بسیاری لازم است به دلایل مختلف از آنان محافظت ویژه ای کنید. در این مطلب از سایت یاس دانلود نرم افزاری را برای شما کاربران گرامی آماده کرده ایم که به کمک آن می توانید بر روی فایل ها و فولدرهای خود رمزهایی قدرتمند قرار دهید و از دسترسی سایر کاربران سیستم به فایل های شخصی تان جلوگیری کنید.

این نرم افزار با دارا بودن یک رابط کاربری زیبا و ساده و کارکرد بسیار سریع، شما می توانید فایل های خود را با انواع فرمت های گوناگون، قفل کنید و یا آنان را از دید سایر کاربران مخفی کنید. الگوریتم رمزگذاری بسیار پیشرفته ی این نرم افزار 256bit AES بوده که می تواند فایل های شما را به صورت تکی یا گروهی محافظت نموده تا هیچ کاربر دیگری به جز شما نتواند به آنان دسترسی پیدا کند. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Idoo File Encryption Pro را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار Idoo File Encryption Pro :

– امکان مخفی کردن فایل ها و فولدرها و جلوگیری از قابل در دسترس بودن آنان در اپلیکیشن های ویندوز

– امکان قفل کردن داده ها از قبیل فایل ها و فولدرها با پسوردهایی قدرتمند

– قابلیت حذف کردن فایل ها بدون امکان ریکاوری آنان

– جلوگیری از اجرا و یا حذف کردن داده های شما توسط سایر افراد

– سادگی در استفاده و سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله Windows 10

منبع

دانلود Idoo File Encryption Pro 8.1.0
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا