نرم افزار

دانلود imDesktop 1.3.0.0

دانلود imDesktop 1.3.0.0

دانلود imDesktop 1.3.0.0 قرار دادن عکس، فیلم و گیف بر روی والپیپر ویندوز دانلود imDesktop قرار دادن عکس، فیلم و گیف بر روی والپیپر ویندوز

دانلود imDesktop 1.3.0.0

دانلود imDesktop 1.3.0.0 - قرار دادن عکس، فیلم و گیف بر روی والپیپر ویندوز

| قرار دادن عکس، فیلم و گیف بر روی والپیپر ویندوز |

imDesktop 1.3.0.0 نام نرم افزاری است که به کمک آن، کاربران می‌توانند هرگونه عکس، فیلم و یا حتی انیمیشن‌های گیف (GIF) را به عنوان والپیپر ویندوز قرار دهند. همانطور که می‌دانید، در ویندوز کاربران صرفا می‌توانند تصاویر فاقد حرکت و ساده را به عنوان والپیپر تعیین کنند. در واقع، این سیستم عامل اجازه نمی‌دهد که شما بتوانید فیلم و یا تصاویر متحرک خود را به عنوان والپیپر قرار دهید. قابلیتی مشابه با این نیاز در سیستم‌عامل اندروید وجود دارد که عموما آن را به عنوان والپیپر زنده (Live Wallpaper) می‌شناسند. اگر شما هم به قابلیتی مشابه با این در ویندوز نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنیم اپلیکیشن فعلی را از دست نداده و با استفاده از آن، حال و هوای تازه‌ای را به دسکتاپ کامپیوتر ببخشید.

واقعیت این است که هر فرد، سلیقه منحصر به خود را برای زیباسازی دسکتاپ دارد. اگر شما هم به دنبال یک راهکار ساده و آسان برای خاتمه دادن به این محدودیت هستید، پیشنهاد می‌کنیم نرم افزار فعلی را بر روی ویندوز نصب کرده و از تجربه قرار دادن والپیپر زنده و متحرک برای آن لذت ببرید. این نرم افزار از انواع فرمت‌های گرافیکی، ویدیویی و یا حتی صوتی پشتیبانی کامل دارد و یک تجربه بسیار عالی را برای زیباسازی دسکتاپ ویندوز برای شما به ارمغان خواهد آورد. هم اکنون می توانید نرم افزار imDesktop را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار imDesktop :

– امکان مدیریت سریع و آسان تصاویر و فیلم‌های کارت حافظه دوربین

– امکان سازماندهی تصاویر و نظم بخشیدن به مجموعه‌ها

– توانایی نمایش آسان تصاویر و ویدیوها

– امکان تبدیل فرمت انواع محتوای چندرسانه‌ای به همدیگر

– قابلیت جستجوی آسان فایل‌ها در مجموعه تصاویر و فیلم‌ها

– امکان پشتیبان‌گیری از فیلم‌ها و عکس‌ها

تصاویری از محیط نرم افزار :

imDesktop.cover1  300x300 - دانلود imDesktop 1.3.0.0 - قرار دادن عکس، فیلم و گیف بر روی والپیپر ویندوز

منبع

دانلود imDesktop 1.3.0.0
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا