نرم افزار

دانلود liquidFOLDERS 4.1.3

دانلود liquidFOLDERS 4.1.3

دانلود liquidFOLDERS 4.1.3 – مدیریت حرفه ای فایل در ویندوز دانلود liquidFOLDERS مدیریت حرفه ای فایل در ویندوز

دانلود liquidFOLDERS 4.1.3

دانلود liquidFOLDERS 4.1.3 - مدیریت حرفه ای فایل در ویندوز

| مدیریت حرفه ای فایل در ویندوز |

liquidFOLDERS 4.1.3 نام نرم افزاری جدید و کاربردی به عنوان یک راهکار قدرتمند جهت مدیریت فایل‌ها و فولدرها در سیستم‌عامل ویندوز است. بسیاری از کاربران ویندوز، به دلیل عادت به ویندوز اکسپلورر (Windows Explorer)، تاکنون هیچ فایل منیجر دیگری را بر روی سیستم خود امتحان نکرده‌اند. به سبب اینکه نرم افزار مذکور به عنوان یکی از بخش‌های پیش‌فرض ویندوز از نسخه‌های قدیمی این سیستم‌عامل قرار داشته است، نقاط ضعف و امکانات محدود آن کمتر به چشم می‌آید. اما زمانی که تصمیم بگیرید که یک نرم افزار دیگر را جایگزین فایل منیجر پیش‌فرض ویندوز کنید، شاید شرایط برای همیشه دگرگون شود! نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته‌ایم، یک فایل منیجر جدید و جایگزین برای ویندوز اکسپلورر است که امکاناتی بسیار گسترده‌تر را در اختیار شما قرار می‌دهد.

این برنماه قادر است کلیه فایل‌ها و فولدرهای شما در تمامی درایوهای متصل به سیستم را در نمایی زیبا به نمایش بگذارد تا شما بتوانید انواع تغییرات دلخواه خود را بر روی آنان اعمال کنید. علاوه بر این، امکان دسترسی به اطلاعات در فضای ابری و درایوهای شبکه نیز در این نرم افزار مهیاست. در ابتدا، این نرم افزار مخصوص کار با فایل‌های مالتی مدیا طراحی شده بود؛ اما استقبال قابل توجه کاربران سبب شد که این نرم افزار به عنوان فایل منیجر کلیه فایل‌ها و فولدرهای دیگر در ویندوز نیز مورد استفاده قرار گیرد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار liquidFOLDERS را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار liquidFOLDERS :

– دارا بودن رابط کاربری بسیار زیبا

– جایگزینی مناسب برای ویندوز اکسپلورر

– توانایی مدیریت انواع فایل‌ها و فولدرها

– امکان مدیریت فایل‌ها در فضای ابری و درایوهای شبکه

– امکان جستجو و دسترسی سریع به اطلاعات

– توانایی فیلتر کردن اطلاعات مورد نظر

تصاویری از محیط نرم افزار :

liquidFOLDERS.cover1  300x234 - دانلود liquidFOLDERS 4.1.3 - مدیریت حرفه ای فایل در ویندوز

– برنامه را نصب کنید– محتویات فولدر Crack (موجود در فایل فشرده ای که دانلود کرده اید) را در آدرس زیر کپی کنیدC->Windows->System32

منبع

دانلود liquidFOLDERS 4.1.3
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا