نرم افزار

دانلود LRTimelapse Pro 5.5.8 Build 698

دانلود LRTimelapse Pro 5.5.8 Build 698

دانلود LRTimelapse Pro 5.5.8 Build 698 – ویرایش ویدیوها به صورت تایم لپس نرم افزارویرایش ، رندرینگ و کی فریمینگ فایل های ویدیویی به صورت تایم لپس

دانلود LRTimelapse Pro 5.5.8 Build 698

دانلود LRTimelapse Pro 5.5.7 Build 691 - ویرایش ویدیوها به صورت تایم لپس

| نرم افزار ویرایش ویدیوها به صورت تایم لپس |

LRTimelapse Pro 5.5.8 Build 698 نام نرم افزاری حرفه ای ، در زمینه ویرایش ، رندرینگ و کی فریمینگ فایل های ویدیویی به صورت تایم لپس می باشد. مهم نیست که شما از چه دوربینی ویدیوهای خود را تهیه کرده باشید ، نرم افزار LRTimelapse به شما کمک می کند تا به سطحی جدید در دنیای فریم به فریم ویدیوها و کار با آنان به صورت تایپ لپس قدم بگذارید. در متد تایم لپس شما می توانید فیلم های طولانی و منظره های چشم گیر در زمان های طولانی را در چند دقیقه به صورت فریم فریم خلاصه کنید. این نمونه از ویدیوها را ممکن است به طور روزانه از شبکه های تلویزیونی نیز مشاهده کرده باشید ، برای مثال لحظه رشد و ثمره دهی میوه ها بر روی درختان که در چند دقیقه کوتاه به تصویر کشیده می شود.

LRTimelapse Pro با دارا بودن یک محیط کاربری بسیار ساده و سریع ، ابزاری حرفه ای را در ساخت ، ویرایش و رندر تصاویر تایپ لپس در اختیار شما قرار می دهد ، نسخه جدید این نرم افزار با پشتیبانی کامل از پلاگین های Lightroom و ادوبی فتوشاپ ، امکان اضافه کردن جلوه های ویژه و فوق العاده به تصاویر را نیز در اختیار شما قرار می دهد.  هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار LRTimelapse Pro را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار LRTimelapse Pro :

– دارا بودن قابلیت های اصلاح اشکالات به صورت اتوماتیک

– مدیریت ساده و آسان کی فریم ها در محیطی زیبا و کاربرپسند

– پشتیبانی از Lightroom 6 / Lightroom CC

– دارا بودن ترزیشن های حرفه ای

– پشتیبانی از ویدیوهای 720p, 1080p, 3K, 4K UHD, 4K, 6K, 8K UHD

– امکان تهیه خروجی ویدیوهای 48, 50, 59.94 و 60 اف پی اس

– برنامه را نصب کنید– محتویات فولدر Crack (موجود در فایل فشرده ای که دانلود کرده اید) را در محل نصب برنامه کپی کنید

منبع

دانلود LRTimelapse Pro 5.5.8 Build 698
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا