نرم افزار

دانلود MAME 0.220 x86/x64

دانلود MAME 0.220 x86/x64

دانلود MAME 0.220 x86/x64 شبیه ساز بازی های آرکید برای ویندوز دانلود MAME شبیه ساز بازی های آرکید از جمله مورتال کامبت، پک من برای ویندوز

دانلود MAME 0.220 x86/x64

دانلود MAME 0.185 x86/x64 - شبیه ساز بازی های آرکید برای ویندوز

| شبیه ساز بازی های آرکید برای ویندوز |

MAME 0.220 x86/x64 جدیدترین نسخه از ماشین مجازی بازی‌های آرکید و کلاسیک است. اگر شما نیز از گیمرهای کلاسیک و قدیمی بازی‌های کامپیوتری باشید، احتمالا هیچ‌گاه شور و اشتیاق کنسول سگا، میکرو و اولین نسل‌های پلی استیشن را از یاد نخواهید برد. علاوه بر این‌ها، در برخی مکان‌های تفریحی و فروشگاه‌ها، تعدادی از دستگاه‌های بازی به صورت ایستاده وجود داشت که با وارد کردن سکه در آنان، می‌شد از بازی کردن با آنان لذت برد. یکی از محبوب‌ترین این دستگاه‌ها، کنسول بازی ایستاده‌ی MAME بود که بسیاری از افراد در آن زمان‌ها، در آرزوی این بودند که بتوانند بدون نیاز به سکه انداختن، تا هروقت که دلشان می‌خواست، از بازی کردن لذت ببرند!

از آن دوران چندین سال می‌گذرد و بازی‌های کامپیوتری با گرافیک خارق‌العاده‌ای به بازار عرضه می‌شوند. سیستم‌های کامپیوتری و سخت‌افزارهای آنان، پیشرفت قابل توجهی داشته‌اند و کنسول‌های امروزی دیگر تبدیل به دستگاه‌هایی خانگی شده و نیازی به سکه انداختن هم ندارند! اما اگر شما هم همچنان دوست دارید که بازی‌های مورتال کامبت، پک من و … را از بازی‌های قدیمی آن دوران تجربه کنید، ما برای شما شبیه‌سازی بسیار کامل و حرفه‌ای را آماده کرده‌ایم. نرم افزار MAME شما را قادر می‌سازد تمامی بازی‌های کلاسیک مربوط به این کنسول ایستاده را اجرا کرده و از آنان لذت ببرید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار MAME را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار MAME :

– آپدیت‌های زود به زود و رفع باگ‌ها

– امکان دسترسی به پنل تنظیمات هر بازی

– شبیه‌سازی لیست وسیعی از بازی‌های کلاسیک

– کیفیت بسیار بالاتر نسبت به کنسول سگا

– مناسب برای دوست‌داران بازی‌های نوستالوژی

منبع

دانلود MAME 0.220 x86/x64
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا