نرم افزار

دانلود Maplesoft Maple 2021.1 x64 نرم افزار محاسبات نمادین و عددی ریاضی

دانلود Maplesoft Maple 2021.1 x64 نرم افزار محاسبات نمادین و عددی ریاضی

دانلود Maplesoft Maple 2021.1 x64 نرم افزار محاسبات نمادین و عددی ریاضی دانلود Maplesoft Maple نرم افزار محاسبات نمادین و عددی ریاضی

دانلود Maplesoft Maple 2021.1 x64 نرم افزار محاسبات نمادین و عددی ریاضی

دانلود Maplesoft Maple 2016.2 - نرم افزار محاسبات نمادین و عددی ریاضی

| نرم افزار محاسبات نمادین و عددی ریاضی |

Maplesoft Maple 2021.1 x64 نام یک نرم افزار قدرتمند و با سابقه، در زمینه محاسبات نمادین و عددی در زمینه ریاضیات است. اولین نسخه از Maple در نوامبر 1980 در دانشگاه Waterloo شکل گرفت، محققین دانشگاه، برای خرید یک کامپیوتر قدرتمند برای اجرای Macsyma بودند، اما با کمی تحقیق و ارزیابی بیشتر به این نتیجه رسیدند که توسعه سیستم جبری خودشان، می تواند نرم افزاری را تولید کند که حتی بر روی سیستم های کامپیوتری ضعیف تر نیز اجرا شود. اولین نسخه از این نرم افزار فوق پیشرفته در سال 1982 عرضه شد و تا پایان سال 1983، تعداد 50 دانشگاه معتبر جهان به این نرم افزار مجهز شده بوند. 

نرم افزار Maplesoft Maple علاوه بر امکان انجام محاسبات نمادین و عددی در علم ریاضیات، از جنبه های محاسبات فنی، از جمله تجسم، تجزیه و تحلیل داده ها، محاسبات ماتریسی و … نیز پشتیبانی کامل دارد. کاربران می تواند عملیات ریاضیاتی مورد نظر خود را به شیوه سنتی وارد محیط برنامه کنند. این نرم افزار قادر است انواع عملیات ریاضی، جبری، هندسی و … را دریافت و با یک پردازش بسیار سریع آنان را برای کاربر حل کند. Maplesoft Maple به کاربر این قابلیت را می دهد که با وارد کردن معادلات دلخواه خود، سریعاً جواب آنان را با شیوه ی حل مشاهده کند، این برنامه می تواند انواع محاسبات عددی شامل : مشتق، انتگرال، سری فوریه، دترمینان، حلقه و … را به سادگی برای کاربر انجام دهد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Maplesoft Maple را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار Maplesoft Maple :

– سادگی در استفاده، مناسب برای مهندسین رشته های تحصیلی مختلف

– دارا بودن قابلیت حل انواع معادلات و محاسبات ریاضیاتی

– پشتیبانی مشتق، انتگرال، سری فوریه، دترمینان، حلقه و امکان ساخت انیمیشن از خروجی مسائل

– امکان آنالیز، حل و شبیه سازی مسائل ریاضی

– مناسب برای نیازهای آموزشی و تحقیقاتی

OS:Windows 7/8.1/10 (x64)CPU:AMD X86_64 1 GHz Intel Xeon, Intel 64Memory:4 GBSpace:4 GB

منبع

دانلود Maplesoft Maple 2021.1 x64 نرم افزار محاسبات نمادین و عددی ریاضی
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا