نرم افزار

دانلود MicroSys A1 Sitemap Generator Pro 10.1.4 نرم افزار تولید نقشه سایت

دانلود MicroSys A1 Sitemap Generator Pro 10.1.4 نرم افزار تولید نقشه سایت

دانلود MicroSys A1 Sitemap Generator Pro 10.1.4 نرم افزار تولید نقشه سایت

دانلود MicroSys A1 Sitemap Generator Pro Edition 10.1.4 (Update 5) - نرم افزار تولید نقشه سایت

| نرم افزار تولید نقشه سایت |

MicroSys A1 Sitemap Generator Pro Edition 10.1.4 (Update 5 نام یک ابزار حرفه‌ایو قدرتمند در زمینه تولید نقشه سایت برای صاحبان وب‌سایت است. اگر شما نیز به وبمستری اشتغال دارید و صاحب یک وب‌سایت اینترنتی هستید، احتمالا به خوبی با مفاهیم مختلف سئو، نقشه سایت، فایل ربات و … آشنایی دارید. در واقع اگر با اینگونه مسائل و موضوعات آشنایی نسبی نداشته باشید، احتمالا مسیر سخت و دشواری را برای پیشرفت خواهید داشت. هر صفحه اینترنتی برای رشد و دیده شدن نیاز به سئو و بهینه‌سازی محتوا دارد. یکی از مهم ترین مسائلی که وب‌سایت‌ها در این راستا رعایت می‌کنند این است که برای تمامی صفحات خود نقشه تهیه می‌کنند؛ نقشه‌ای که ربات‌های گوگل، بینگ و دیگر موتورهای جستجوگر اینترنتی را قادر سازد تا به سرعت بتوانند صفحات جدید را تشخیص داده و به لیست ایندکس‌ها اضافه کنند.

این روزها تولید نقشه سایت اکثرا توسط پلاگین‌های حرفه‌ای سئوی وب‌سایت تولید می‌شود؛ اما اگر شما قصد دارید که نقشه سایت را خودتان بسازید، نرم افزاری در این زمینه به تولید رسیده که امکانی فراهم می‌کند تا بتوانید نقشه سایت را با سهولت بسیار ایجاد کنید. این برنامه به شما صاحبان وب‌سایت امکانی می‌دهد تا بتوانید نشه سایت خود در فرمت HTMl/XML را به نحوی ایجاد کنید تا تمامی موتورهای جستجو بتوانند به تازه‌ترین مطالب و محتوای قرار گرفته شده بر روی وب‌سایت شما دسترسی داشته باشند. هم اکنون می توانید نرم افزار MicroSys A1 Sitemap Generator را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار MicroSys A1 Sitemap Generator Pro Edition :

– دارا بودن خزنده قوی برای سایت‌های کوچک و بزرگ

– امکان تشخیص سریع لینک‌ها و اضافه کردن آن‌ها به نقشه سایت

– مناسب برای تهیه نقشه سایت موجود بر روی هاست یا لوکال هاست

– امکان نقشه متنی، HTML، RSS، XML

– امکان ساخت نقشه سایت برای وب‌سایت‌های چند زبانه

– امکان آپلود مستقیم نقشه تولید شده بر روی فضای وب

تصاویری از محیط نرم افزار :

MicroSys A1 Sitemap Generator.cover1  300x228 - دانلود MicroSys A1 Sitemap Generator Pro Edition 10.1.4 Update 5 - نرم افزار تولید نقشه سایت

منبع

دانلود MicroSys A1 Sitemap Generator Pro 10.1.4 نرم افزار تولید نقشه سایت
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا