نرم افزار

دانلود Mozilla Thunderbird 78.11.0 x86/x64 موزیلا تاندربرد مدیریت ایمیل

دانلود Mozilla Thunderbird 78.11.0 x86/x64 موزیلا تاندربرد مدیریت ایمیل

دانلود Mozilla Thunderbird 78.11.0 x86/x64 موزیلا تاندربرد نرم افزار مدیریت ایمیل نرم افزار مدیریت ایمیل دانلود Mozilla Thunderbird برنامه موزیلا تاندربرد

دانلود Mozilla Thunderbird 78.11.0 x86/x64 موزیلا تاندربرد مدیریت ایمیل

دانلود Mozilla Thunderbird 78.9.0 - موزیلا تاندربرد نرم افزار مدیریت ایمیل

| نرم افزار قدرتمند مدیریت ایمیل موزیلا تاندربرد |

Mozilla Thunderbird 78.11.0 x86/x64 موزیلا تاندربرد از دیگر شاهکار های موزیلا بعد ارائه مرورگر خود میباشد, برنامه Mozilla Thunderbird یک ابزار اختصاصی مدیریت ایمیل میباشد که تمام آنچه برای مدیریت ایمیل هایتان نیاز خواهید داشت در اختیارتان خواهد گذاشت. این برنامه قابلیت چت در نرم افزار را نیز در اختیاز کاربرانش می گذارد, فقط کافیست بعد از نصب نرم افزار هر نوع ایمیل از هر سروری را به نرم افزار معرفی کنید و از امکانات آن بهره ببرید. نسخه مدرن موزیلا تاندربرد دارای رابط کاربری بسیار زیبا بود از منوی های گسترده با گزینه های کاربردی بهره می برد, و امکانات زیادی از جمله نوشتن ایمیل جدید و جستجوی ایمیل و … را ارائه می دهد.

مدیریت حساب های ایمیل با موزیلا تاندربرد بسیار آسان میباشد زیرا با استفاده از نوار ابزار برنامه همه گزینه های پیش روی شما میباشد و می توانید تنها با یک کلیک ایمیل را ارسال و برچسب گذاری و ایمیلهای مهم را علامت گذاری کنید, از لحاظ امنیتی نیز این نرم افزار نمونه میباشد, مسدودکردن اسمیل های ناخواسته, شناسایی محتوای خطرناک ایمیلها, ضد فیشینگ, جلوگیری از لورفتن رمز ایمیل و اطلاعات محرمانه از جمله این امکانات است, همچنین امنیت تاندربرد دارای گواهی نامه و امضاهای دیجیتالی میباشد. این برنامه دارای تم های مختلفی میباشد که با توجه به سلیقه تان می توانید انتخاب کنید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه نرم افزار Mozilla Thunderbird را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار Mozilla Thunderbird :

– امکانات پست الکترونیک ویژه

– پشتیبانی از IMAP و POP

– عبور تمامی ایمیل ها از فیلترهای امنیتی

– حفاظت ضد فیشینگ

– استفاده از فناوری پیشرفته امنیتی

– قابلیت سفارشی کردن گزینه ها و قالب

– دارای قالب های جدید برای هر سلیقه ای

منبع

دانلود Mozilla Thunderbird 78.11.0 x86/x64 موزیلا تاندربرد مدیریت ایمیل
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا