نرم افزار

دانلود OneSafe Driver Manager Pro 5.0.346 مدیریت و آپدیت درایورها

دانلود OneSafe Driver Manager Pro 5.0.346 مدیریت و آپدیت درایورها

دانلود OneSafe Driver Manager Pro 5.0.346 مدیریت و آپدیت درایورها

دانلود OneSafe Driver Manager Pro 5.0.346 - نرم افزار مدیریت و آپدیت درایورها

| نرم افزار مدیریت و آپدیت درایورها |

OneSafe Driver Manager Pro 5.0.346 نام یک ابزار جدید و قدرتمند در زمینه مدیریت درایورها است که کاربر به واسطه آن می‌تواند درایورهای سیستم خود را اسکن و تنها با چند کلیک ساده اقدام به به‌روزرسانی آنان نماید. در صورتی که شما هم در حین بروزرسانی درایورهای سخت افزاری سیستم با مشکلاتی نظیر تحریم و یا عدم سازگاری درست با کارت شبکه، کارت صدا و … مواجه هستید، با این نرم افزار کاربردی امکانی برایتان فراهم خواهد شد تا بتوانید درایورها را با چند کلیک ساده بروز کنید. این برنامه با دارا بودن دیتابیسی عظیم از انواع رابط‌های سخت افزار و نرم افزار می‌تواند بسیاری از مشکلات شما در این زمینه را حل کند.

سیستم عامل‌ها برای کارکرد مناسب سخت افزار نیاز به درایور دارند. در واقع هر سخت افزاری که در سیستم کار می‌کند از قبیل کارت شبکه، کارت صدا، کارت گرافیک و …، توسط درایور به سیستم معرفی گردیده است. در صورتی که درایور سازگار هر سخت افزار بر روی سیستم نصب نباشد، عملکرد آن سخت افزار دچار اشکال شده و کاربر نمی‌تواند به درستی از امکانات سخت افزار مورد نظر خود استفاده کند. با استفاده از این برنامه شما دیگر نیازی به جستجو و دانلود دستی درایورها نخواهید داشت و تنها با یک اسکن ساده و سریع می‌توانید نسخه جدید درایورها را شناسایی و اقدام به نصب آن‌ها کنید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار OneSafe Driver Manager Pro را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار OneSafe Driver Manager Pro :

– دارا بودن مجموعه جامع درایورهای کارت گرافیک، کارت صدا، کارت شبکه، پرینتر، اسکنر و …

– قابلیت پشتیبان‌گیری و بازیابی آسان درایورها

– سادگی در استفاده

– سرعت بسیار بالا در اسکن و جستجوی درایورها

– امکان زمان‌بندی آسان برای بروزرسانی خودکار درایورها

تصاویری از محیط نرم افزار :

OneSafe Driver Manager Pro.cover1  300x227 - دانلود OneSafe Driver Manager Pro 5.0.346 - نرم افزار مدیریت و آپدیت درایورها

منبع

دانلود OneSafe Driver Manager Pro 5.0.346 مدیریت و آپدیت درایورها
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا