نرم افزار

دانلود OstadKar 3.2.6 برنامه استادکار، سفارش آنلاین خدمات

دانلود OstadKar 3.2.6 برنامه استادکار، سفارش آنلاین خدمات

دانلود برنامه OstadKar نرم افزار استادکار برای اندروید. اپلیکیشن درخواست انواع خدمات آنلاین منزل، ساختمانی، شامل نظافت، تاسیسات، فنی، تعمیرات و … استادکار معادل اسنپ و تپسی برای خدمات است. استادکار جاییست که می توانید بهترین متخصصان را برای کارهای خانه تان پیدا کنید. خدمات استادکار با کیفیت استاندارد و قیمت به صرفه ارائه می شود.

دانلود OstadKar 3.2.6 برنامه استادکار، سفارش آنلاین خدمات

OstadKar v3.2.6 – دانلود اپلیکیشن استادکار اندرویداپلیکیشن مشتری استادکار | با استادکار درخواست خدمات همانا و انجام شدنشان همانا

OstadKar استادکار معادل اسنپ و تپسی برای خدمات است. استادکار جاییست که می توانید بهترین متخصصان را برای کارهای خانه تان پیدا کنید. خدمات استادکار با کیفیت استاندارد و قیمت به صرفه ارائه می شود. گزیده ای از خدمات استادکار: انواع خدمات برق کاری، لوله کشی، تعمیرات لوازم منزل، کارواش، نظافت خانه، خدمات پرستاری، خدمات کامپیوتری و انواع خدمات تخصصی.

مزایای استادکار:1. متخصصان استادکار با استاندارد های بالا انتخاب شدند. (از هر سه متقاضی تنها یک نفر پذیرفته می شود.)2. با چند کلیک، به راحتی می توانید سفارش خودتان را ثبت کنید.3. شما قدرت انتخاب دارید که امتیاز و قیمت متخصصان را ببینید و بهترینشان را برای کار خود انتخاب کنید.

هدیه: با ثبت نام در استادکار 20 هزار تومان اعتبار هدیه دریافت کنید. با معرفی و سفارش دوستانتان نیز 10 هزار تومان دیگر اعتبار هدیه بگیرید.

استادکار، بهترین اپلیکیشن خدمات: استادکار در بین تمام استارت آپ های ایرانی در الکام استارز رتبه 4 و در بین اپلیکیشن های خدمات رتبه 1 را کسب کرده است.

– Bugfix in financial issues- Bugfix in crashing issues on some of the Android versions

حجم فایل: 2.0 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 4.2 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

منبع

دانلود OstadKar 3.2.6 برنامه استادکار، سفارش آنلاین خدمات
androidgozar.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا