نرم افزار

دانلود Panda Dome Complete 2020 v20.02.01 دانلود گلوبال پروتکشن پاندا

دانلود Panda Dome Complete 2020 v20.02.01 دانلود گلوبال پروتکشن پاندا

دانلود نرم افزار Panda Dome Complete بسته امنیتی قدرتمند برای محافظت از سیستم در برابر انواع تهدیدات و حذف ویروسها و بدافزارها

دانلود Panda Dome Complete 2020 v20.02.01 دانلود گلوبال پروتکشن پاندا

Panda Dome Complete که در نسخه‌های قبل با نام Panda Global Protection عرضه می‌شد، یک بسته امنیتی قدرتمند برای محافظت همه جانبه از سیستم در برابر انواع تهدیدات شناخته شده و ناشناخته و حذف انواع ویروسها، بدافزارها و نرم افزارهای مخرب از روی سیستم است.

این نرم افزار از فناوری بسیار قدرتمندی برای محافظت Real-time از سیستم و واکنش‌پذیری هوشمند در برابر تهدیدات نرم افزارهای مخرب ناشناخته استفاده می‌کند و این تضمین را به شما می‌دهد که امنیت سیستم و اطلاعات شما به بهترین وجه تامین خواهد شد.

همچنین تکنولوژی فایروال دو طرفه موجود در این نرم افزار امنیتی هر گونه تبادل اطلاعات بین سیستم شما و فضای اینترنت را زیر نظر گرفته و از تبادل هرگونه اطلاعات خصوصی و ناخواسته، حملات فیشینگ و کلاه‌برداری‌های آنلاین جلوگیری می‌کند.

ماژول کنترل والدین نرم افزار Panda Dome Complete امکان نظارت بر فعالیت فرزندان و جلوگیری از دسترسی آنها به محتوای نامناسب موجود در فضای اینترنت را به شما خواهد داد. در واقع این ماژول به شما کمک می‌کند تا حتی زمانی خودتان حضور فیزیکی ندارید نیز رفتار فرزندان را کنترل و از دسترسی آنها به محتوای نامناسب و یا استفاده بیش از حد از کامپیوتر توسط آنها جلوگیری کنید.

نرم افزار Panda Dome Complete (پاندا گلوبال پروتکشن) علاوه بر تامین تمام نیازهای امنیتی شما دارای ابزارهای جانبی قدرتمندی برای بهبود امنیت در بخشهای تحت کنترل کاربر است. به عنوان مثال ابزار مدیریت کلمات عبور برنامه، علاوه بر آسودگی بیشتر و عدم نیاز به ورود دستی اطلاعات، احتمال دسترسی غیر مجاز به پسووردهای شما از طریق کی‌لاگرها و برنامه‌های رباینده اطلاعات را به کمترین میزان ممکن می‌رساند. همچنین این برنامه دارای ابزاری برای رمزنگاری اسناد مهم و حذف آنها بدون قابلیت بازیابی است. از دیگر ماژولهای جانبی این نرم افزار می‌توان به ابزارهای پاکسازی داده‌های زائد و غیر ضروری و بهینه‌سازی سیستم و افزایش سرعت و عملکرد آن اشاره کرد.

نرم افزار Panda Dome Complete (پاندا گلوبال پروتکشن) دارای قابلیت تحلیل رفتار کاربران و تصمیم‌گیری هوشمند مبتنی بر عملکرد آنها در طول زمان استفاده است، از اینرو با مدتی استفاده از آن، ماژولهای حفاظتی موجود خود را با رفتارها و نیازهای کاربر منطبق کرده و در کنار امنیت کامل، محیطی مطلوب و فارغ از مزاحمتهای متوالی برای کاربر رقم خواهد زد.

نرم افزارهای امنیتی پاندا در مقایسه با دیگر نرم افزارهای امنیتی مطرح موجود، حجم بسیار کمتر و سرعت اسکن و پردازش بالاتری دارند و نصب، پیکربندی و بروز رسانی آنها نیز به سادگی انجام خواهد شد.

منبع

دانلود Panda Dome Complete 2020 v20.02.01 دانلود گلوبال پروتکشن پاندا
softsara.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا