نرم افزار

دانلود Pirates of the Caribbean: ToW 1.0.164 بازی دزدان دریایی کارائیب اندروید

دانلود Pirates of the Caribbean: ToW 1.0.164 بازی دزدان دریایی کارائیب اندروید

دانلود بازی Pirates of the Caribbean: ToW بازی رسمی دزدان دریایی کارائیب برای گوشی موبایل و تبلت اندروید. یک بازی استراتژی جدید که شما در نقش کاپیتان بندرگاه هستید

دانلود Pirates of the Caribbean: ToW 1.0.164 بازی دزدان دریایی کارائیب اندروید

Pirates of the Caribbean: ToW v1.0.164 – دانلود بازی رسمی استراتژی موبایل دزدان دریایی کارائیب برای اندروید

Pirates of the Caribbean: ToW یک بازی استراتژیک اندروید جدید از استودیوی خوش نام JOYCITY Corp است که در آن شما در نقش کاپیتان بندرگاه خود هستید. برای تسلط بر اقیانوس، غارتگران بدنام را به کشتی های دریایی بزرگ خود استخدام کنید! اقیانوس برای فرمانروایی شماست. به یک کاپیتان دزدان دریایی افسانه ای تبدیل شوید و در در اصلی ترین بازی جنگ دزدان دریایی در مقابل حمله میلیون ها دزد دریایی از سراسر جهان برنامه ریزی کنید.

برای نبرد شدید دزدان دریایی آماده شوید. برای جمع آوری کردن نیروها جهت نبرد در برابر موجودات خارق العاده و دیگر دزدادن دریایی در دریاهای آزاد به یک اتحاد دزدان دریایی ملحق شوید و یا یک اتحاد تشکیل دهید. ماجراهای کاپیتان جک اسپارو را دوباره زنده کنید. خودتان را در تجربه حالت داستان این بازی جذاب غوطه ور کنید. کاپیتان جک اسپارو، ویل ترنر، کاپیتان باربوسا و دیگر دزدان دریایی مورد علاقه شما در این بازی حضور دارند تا در داستان های بزرگ دزدان دریایی کارائیب سهیم باشند.

راهنمای نصب بازی Pirates of the Caribbean: ToW:

1- فایل نصب (apk) بازی را دانلود و نصب کنید.2- پس از دانلود و استخراج فایل دیتا از حالت فشرده، پوشه com.joycity.potc موجود در آن را در مسیر Android/obb حافظه دستگاه اندروید خود قرار دهید.3- بازی را اجرا کنید.

Pirates of the Caribbean: Tides of War, 4th Anniversary Update! • New Tier 19 Ship, Hell Hound • New Tier 5 American Tactician, ‘Charles Vane’ and ‘Grace Vane’• Caribbean Pass Season 8 with New Territory Skin and Name Tag• Celebrating the 4th Anniversary with Diverse Events• Various Quality of Life Improvements and Optimizations

حجم فایل: 217.5 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 4.4 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

سلام. من بازی دانلود کردم دیتاهارو کپی کردم ولی وارد بازی که می شم یک گزینه میاره روش که کلیک هر چی صبر می کنم نمیره اگرم روش کلیک کنم پرت می شم بیرون. با فیلترشکن هم امتحان کردم نشد. لطفا راهنمایی کنید. باید چی کار کنم؟

منبع

دانلود Pirates of the Caribbean: ToW 1.0.164 بازی دزدان دریایی کارائیب اندروید
androidgozar.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا