نرم افزار

دانلود Quizlet Plus 5.17.3

دانلود Quizlet Plus 5.17.3

Quizlet Go Pro برنامه برتر مطالعه و درس خواندن برای فلش کارت ها، زبان ها و یادگیری می باشد. کوییزلت ساده ترین راه برای تمرین و ماهر شدن در آنچه که می خواهید یاد بگیرید است.

دانلود Quizlet Plus 5.17.3

Quizlet: Learn Languages & Vocab with Flashcards Plus v5.17.3 – دانلود نرم افزار کوییزلت یادگیری زبان و لغات با فلش کارت برای اندرویدنسخه آنلاک مود شده و کامل برنامه

Quizlet Go Pro برنامه برتر مطالعه و درس خواندن برای فلش کارت ها، زبان ها و یادگیری می باشد. کوییزلت ساده ترین راه برای تمرین و ماهر شدن در آنچه که می خواهید یاد بگیرید است. فلش کارت های خود را بسازید و مجموعه ها را مطالعه کنید یا از میان میلیون ها مورد ایجاد شده توسط دیگر یادگیرندگان انتخاب کنید. بیش از 50 میلیون یادگیرنده هر ماه با Quizlet مطالعه می کنند زیرا این یک برنامه آموزشی و فلش کارت پیشتاز است که زبان ها، تاریخ، لغات و علوم را ساده و موثر می کند.

Make text that really matters stand out with Rich Text.Have feedback? Email us at quizletapp@quizlet.com, tweet us at @quizlet or check out our Instagram @quizlet too!Love Quizlet? Why not leave us a review!

حجم فایل: 19 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 5.0 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

منبع

دانلود Quizlet Plus 5.17.3
androidgozar.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا