نرم افزار

دانلود SDL Trados Studio 2021 R1 Professional 16.1.6.4276 نرم افزار مترجم

دانلود SDL Trados Studio 2021 R1 Professional 16.1.6.4276 نرم افزار مترجم

دانلود SDL Trados Studio 2021 R1 Professional 16.1.6.4276 نرم افزار مترجم حرفه ای برنامه در زمینه ابزارهای مترجم متن و دیکشنری های قدرتمند است.

دانلود SDL Trados Studio 2021 R1 Professional 16.1.6.4276 نرم افزار مترجم

دانلود SDL Trados Studio 2015 Professional 12.0.4809.0 - نرم افزار مترجم حرفه ای

| نرم افزار دیکشنری حرفه ای |

SDL Trados Studio 2021 R1 Professional 16.1.6.4276 نام نرم افزاری حرفه ای با یک تجربه 30 ساله در زمینه ابزارهای مترجم متن و دیکشنری های قدرتمند است. نسخه جدید این نرم افزار با به کارگیری نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران نسخه های قبل ، کامل ترین نسخه نرم افزار SDL Trados Studio را پدید آورده است ، به گونه ای که طبق گفته های سازندگان آن ، در حال حاضر با حرفه ای ترین نسخه از نرم افزارهای مترجم متن در جهان طرف هستیم. Studio 2015 با ارائه ویژگی های جدید در زمینه پوشش نیازها و انتظارات شما از نرم افزارهای دیکشنری ، سعی بر این دارد که لذت بخش ترین تجربه استفاده از نرم افزارهای مترجم متن را فراهم کند. محیط بسیار با کیفیت و مناسب و قابل شخصی سازی برای ترجمه آسان متون مورد نظر شما با پشتیبانی از طیف وسیعی از فرمت ها از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار به حساب می آیند.

اکنون می توانید شیوه ترجمه متون مورد نظر خود را در راهی درست تنظیم کنید تا نتیجه با کیفیتی بسیار بالا در اختیارتان قرار گیرد. قابلیت TQA در نسخه 2015 این نرم افزار امکان ارزیابی کیفیت ترجمه را به صورت خودکار فراهم می کند ! AutoCorrect به شما این امکان را می دهد که دیگر در متون ترجمه شده شما ، هیچ غلط املایی مشاهده نشود و فایل های خروجی شما از انسجام بسیار بالایی برخوردار باشند. ویژگی OCR ریدر در Studio 2015 شما را قادر می سازد به صورت مستقیم فایل های PDF خود را که از تصویرها ساخته شده اند نیز ترجمه کنید. در واقع OCR Reader می تواند متون موجود در عکس های درون فایل های PDF را تشخیص دهد و آنان را نیز برایتان ترجمه کند. علاوه بر این ها شما یک نوار بوکمارک نیز در اختیار دارید که می توانید یادداشت های خود را در این محیط نگهداری کنید ، به دلیل جدا بودن پنجره یادداشت ها از پنجره ترجمه ، کاربر می تواند در هر زمانی به آنان دسترسی داشته باشد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار SDL Trados Studio را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار SDL Trados Studio :

– حفظ کامل کیفیت ترجمه در تمامی مراحل انجام کار

– دارا بودن استاندارد حرفه ای و خودکار ارزشیابی کیفیت ترجمه

– کاهش غلط های املایی با AutoCorrect

– امکان ترجمه PDF های اسکن شده با OCR

– ترجمه سریع تر با پیشنهادات ویژگی AutoSuggest

– دسترسی سریع تر به نمادها و کاراکترها

– دارا بودن نجره بوکمارک برای نگهداری یادداشت ها

منبع

دانلود SDL Trados Studio 2021 R1 Professional 16.1.6.4276 نرم افزار مترجم
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا