نرم افزار

دانلود Soccer Star 2021 Top Leaguee v2.7.0

دانلود Soccer Star 2021 Top Leaguee v2.7.0

در بازی مهیج و فوتبالی Soccer Star 2020 Top Leaguee قرار است به بهترین تیم های فوتبال انگلیس و لیگ برتر فوتبال انگلیس و اسپانیا بپیوندید. در اینجا یک بازی

دانلود Soccer Star 2021 Top Leaguee v2.7.0

اندرویدکده » بازی » ورزشی » دانلود Soccer Star 2021 Top Leaguee v2.7.0 – بازی ستارگان فوتبال ۲۰۲۱ اندروید

در بازی مهیج و فوتبالی Soccer Star 2020 Top Leaguee قرار است به بهترین تیم های فوتبال انگلیس و لیگ برتر فوتبال انگلیس و اسپانیا بپیوندید. در اینجا یک بازی تخصصی فوتبال انگلیسی را شاهد هستید که در واقع یکی از بهترین بازیهای فوتبالی سال ۲۰۲۰ است. حال فرصت این را دارید که در مقابل بهترین بازیکنان فوتبال از سراسر جهان بازی کنید ، شما می توانید برنده بهترین مسابقات فوتبال شوید. علاوه بر این ، اگر شما موفق شوید که بهترین بازیکن جهان شوید یا بازیکن تیم بزرگی در یک تیم فوتبال لیگ برتر فوتبال شوید ، تیم ملی از شما دعوت می کند تا با آنها به جام جهانی بعدی بروید.

این بازی فوتبال به گونه ای طراحی شده است که یک بازیکن واقعی فوتبال تبدیل شوید و مانند یک فوتبالیست که با علاقه و عشق در مهمترین مسابقات مانند جام جهانی یا فوتبال لیگ برتر بازی می کند برای پیشرفت خود تلاش کنید. می توانید هنگام ارسال درخواست نقل و انتقالات با تیم مورد علاقه خود یا تیم های جایگزین بازی کنید یا در تیم های مطرح جهان مانند angeles یا دی سی و تورنتو fc با دیگران بازی کنید. علاوه بر این که می توانید لباس هایتان را با بازیکنان فوتبال بزرگی مانند giovanni dos santos ، beckham ، zlatan ، rooney و دیگران به اشتراک بگذارید.

منبع

دانلود Soccer Star 2021 Top Leaguee v2.7.0
androidkade.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا